Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna palivového filtru
erste
24.10.2010 00:32 - Re: Výměna palivového filtru
U??vate?
jumep napsal(a):
... vymenit palivak odporucam v nasich podmienkach pri kazdej vymene oleja

je mi jasne ze to moze byt lepsie, ale ma to nejaku suvislost - je vymena naftoveho filtra zavisla od vymeny oleja? Pytam sa preto, lebo v navode pre uzivatela .link. je na str.151 uvedene ze vzdy treba pri vymene oleja vypustit z naftoveho filtra vodu. V servisnej knizke mam totiz v terminoch vymeny pri naftovom filtri uvedene pri stazenych podmienkych po 45000km a pri normalnych podmienkach dokonca az po 60000km. I ked verim ze nasa nafta ma mozno hodi do tych stazenych podmienok, preco by som ho ale mal menit uz pri 20000km? Len zato ze menim olej? Nestaci ozaj len odvodnit, pripadne samotny filter vytiahnut, potrepat s nim v nadobke s cistou naftou a vratit? Akoby mi niekto predpisal vzdy po vymene letnych gum za zimne je nutne vymenit aj letnu zmes v ostrekovaci (alebo v chladici) za zimnu. Akoby som to nemohol urobit opacne. Tak sa pytam, co ak niekedy vymenim naftovy filter, lebo este nemam moznost menit olej a az po nejakych 1000km olej vymenim. "Musim" naozaj aj vtedy menit naftovy filter? Alebo ako je pisane v navode "musim" aj v takomto pripade po vymene oleja odobrat vodu z naftoveho filtra? Kolko sa jej tam dostane po 1000km? Preskoci tam z oleja ktory menim? Kolko by jej tam potom bolo po 20000km? Stale akosi nevidim suvislost - po vymene oleja = voda v nafte?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator