Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Repase vstřiků HDi
jumep
01.10.2010 12:51 - Re: Repase vstřiků HDi
Moder?tor
Dutch napsal(a):
Rad bych se vratil k tematu tohoto vlakna - repase vstriku. Na aukru jsme nasel cloveka co prodava repasle vstriky na HDi za cca 2.000 Kc / ks. Po mailove komunikaci a tel. rozhovoru jsem zjistil nasledujici :
1/ Pokud dam protiuctem sve vstriky, tak ty jeho "zrepasle" s protokolem z testovaci masiny budou stat 6.000Kc celkem.
2/ Pokud mu poslu svoje vstriky na "repas", bude to stat 4.000 Kc celkem.

Coze je dost malo na prvni pohled....

Pan je ze Zlina, pry ma autoservis na Citrony a Peugeoty a vstriky preposila do dalsi firmy do Prahy. Co jsem se ptal, tak pry vstriky vycisti ultrazvukem, pry je zkalibrujou /to se mi nezda/, vyjedou protokol z testovaci masiny a je to.
V 95% pripadu tohle pry staci a neni treba menit soucasti vstriku jako jehlu apod.....

Co si o tom myslite ? Mne se to moc nezda....
Neznate ho nahodou nekdo ze Zlina ? ...treba je tam tim vyhlasenej - nevim...



toto je obycajny test s bastlenim s ultrazvukom (pricom citroen sam o sebe zakazuje cistenie ultrazvukom)
nechapem ani vyznam toho cistenia ultrazvukom ... pri tom na akom principe to funguje

tento test ta bude stat ako som uz pisal 20E / ks a nie 1000CZK / ks ak mu das tvoje striky ...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator