Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Motor kouří černě.
c5vyskov
23.09.2010 20:48 - Re: Motor kouří černě.
99
za turbem to bylo asi tesne i predtim, vsechno slo pod parohama. ted uz se z tama odnikud nekouri.
na vstriky jsem se ptal v bosch diesel servisu a demontaz z auta a kontrola na stolici by stala cca 5-6000. pry jestli nemam problemy se startovanim, volnobehem, navic kdyz ty vstriky byly u nich na repasi (a potvrdili mi, ze ten muj servis je dava repasovat k nim), tak by je i vzhledem k te cene resili az jako posledni. jeste je levnejsi varianta, ze bych v servisu zjistil cislo zakazky nebo faktury za tu repasi a v boschi by podle toho dohledali protokol. rikali mi ale, ze ty kalibracni kody se do ecu nutne zadavat nemusi, pry tem mojim vstrikovacum se prizpusobi sama a problemy s tim nebyvaji...
neukazovala vaha o neco vic nez bylo pozadovane? ja ti nevim, vsichni rikaji ze vahy neodchazi, ale v nejslabsi chvilce motoru sly vyfukove plyny ven sanim, takze mozne je uplne vsechno. proto omrknu i ten egr, nic snad nezkazim a vyloucim dalsi vec...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator