Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
jumep
16.05.2010 11:57 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
Moder?tor
barry napsal(a):
Zeptám se jako blbec: Co je Lexie?
Hlášku mi odstraňovali už dvakrát a auto potom jezdilo v pohodě stejně, jako s ní. Jen neotravovala. Zjistil jsem, že se objeví, když zapomenu vyhodit rychlost a motor udusím. Všichni to svádějí na bohatou směs ve výfuk. potrubí (katalizátoru).


Naftovy motor nema moc spolocne s bohatostou zmesi, taka vec tam neexistuje, jedine co je sledovane je teplota a tlak vo vyfuku - cize ZMEN SERVIS - ak je niekto schopny hentake nieco povedat s uplnou vaznostou - ZMEN SERVIS kym tomu autu nespravia nieco viac, bude tam nejaka chyba tlaku niecoho predpokladam a to sa da riesit


tomc napsal(a):
tu hlašku nevím,ale dojíždění,,udušení"nesnáší dvouhmotny setrvák


stale nechapem co by malo vadit 2 hmotnemu zotrvaku
z principialneho hladiska - brzdis motorom - tym ho relativne podtacas, rozbiehas sa - tym ho tiez podtacas vo svojej podstate, zadusenie motora stupenim na brzdu je v podstate to iste len pri nizsich otackach
skor si myslim ze mu vadi podpalenie spojky / dlhe rozbiehanie cez spojku, ale to vadi v tej spojke vsetkemu a kazdej spojke

tot moj nazor, rad budem ak mi to niekto objasni viac - co prehliadam, ak nieco

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator