Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Level of diesel antipollution aditivum low
Jeffrey
14.05.2010 18:56 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low
99
Leonidas.1 napsal(a):
zdravim všechny...
tak mám C5 cca 1 měsíc a začalo mi to hlásit taky - level of diesel antipollution additive low
pročítám všechny možný fora a jsem z toho docela na švestku...tohle auto jsem si kupoval z důvodu, že se mi začalo moje BMW sr*t a tak jsem ho prodal a koupil si tohle - jak jsem již psal tak jezdím cca měsíc a tiše jsem doufal, že se mi nic nevys*re a ejhle je tady první "porucha" a zrovna né z těch nejlevnějších jak pročítam všechny ty stránky.
Chtěl bych se zeptat všech zkušenějších majitelů C5 "co se s tím dá udělat" poraďte prosím, kde nejlevněji, ale efektyvně tuto závadu odstranit a zda je nutné vyměnit či vyčistit filtr nebo stačí jen dolít addit. ? Obvolával jsem už "pár" známích i neznámích a docela jsem koukal...spoustu mechaniků ani netušilo o čem vůbec mluvim a co po nich chci...přímo v citroenu mi řekli cena cca 14000,- Kč a "známej mího známího" by mi to prý spravil ale musí to rozebrat aby zjistil zda se filtr dá vyčistit nebo se bude muset koupit novej - pak dolít addit. a stejně musí do citr. na diag. aby mi to nehlásilo tu chybu...hmm tak nevim co na to říct a proto ještě jednou žádám všechny co s tím mají nějakou zkušenost aby mi poradili co mám dělat dál...díky moc všem za jakoukoliv odpověď.

Používej tlačítko "HLEDAT"
.link.
or
.link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator