Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto ztrácí výkon / C5 I 2.0 HDi
karlos.8
29.10.2008 21:39 - Auto ztrácí výkon / C5 I 2.0 HDi
99
Už jsem tady znovu myslel jsem že je vše vyřešeno ale neni! Jestli už všichni víte tak mám 2.0 Hdi rok výroby 2002. Dříve se auto dostalo do nouzovího režimu při různých situacích! viz.dříve turbo což už jsme řešili.Nic to nepsalo a auto ztrácelo výkon. V Citroenu mě bylo řečeno že je to turbem náhle změna že je to pod tlakovým regulátorem tlaku což bylo vyměněno auto šlape zhruba 120km/h i 90km/h? A Palubní počítač napíše: Anomalie Antipoluction a Esp/Asr (mimo provoz) při vypnutí motoru a znova nastartování zhasne Esp/Asr a Anomalie Antipoluction stále svítí.
Při překročení 120km/h až 90km/h? Když jsem to měl v servise na nic nepřišli zkontrolovali všechny podtlaky a hadičky a řekli že nevědí čím to je že budou muset vyndat Turbo a další příslušenství okolo Turba. Jediný co Diagnostika píše je nízký tlak na turbu a zajímavé je že jsem po servise auto točil ve vysokých otáčkách a auto jelo jak blázen až do nějakých 180km/h. Pak jsem náhle snížil rychlost a ve 130km/h jsem dal Tempomat a bylo to v hajzlu! A znova se to všechno rozsvítilo a každá 2. pumpa byla moje! Tak už fakt nevím poradte!
Dík Karlos

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator