Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP - Filtr pevných částic
Jindra
27.11.2008 23:57 - Re: FAP - Filtr pevných částic
99
Tak jsem taky zkusil "vypláchnout" FAP když si na něj po koupi auta stěžoval palubní počítač. Horká wapka je nezbytnost "mají ji tam, kde myjí motory". Hodně jsem s tím váhal, zvažoval všechna pro a proti, ale když jsem FAP vymontoval a přijel s ním na to "pracoviště" potěšil mě člověk co se na nic neptal a konstatoval že tam s tím jezdí servisáci od "xxxxxxxx". Filtr vypadal jako nový a evidentně si to "zatím" myslí i můj citrón. Ale podle toho co z toho filtru vyteklo a toho co jsem se o této problematice dočetl, se také domnívám, že se dlouho neozve "snad " Pokud tomu bude jinak, určitě sem napíšu, protože jen díky tomuto fóru a návodu, který jsem zde nalezl jsem se do toho pustil. I kdyby ten FAP nevydržel dalších 140 tisíc, ten pokus za to podle mě stál. Už jsem podle návodu v tomto fóru demontoval a opravil převodovku tachometru a Fap, a to mám to auto měsíc. Doufám, že to takto nebude pokračovat a že nebudu jen opravovat .

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator