Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: hluk od kolies???
petrik1
13.08.2008 22:50 - Re: hluk od kolies???
99
Caute,
len chcem uzavriet tuto temu. Problem odstraneny. Bolo to predne/lave lozisko. Na spriateleneho forumu citroeny.cz som nasiel prispevok, kde presne tieto symptomy popisuju ako zavadu zadneho laveho loziska, preto ako prve som rozobral ten naboj. Nenasiel som ale ani naznak poskodenia, vsetko krasne leskle, plne vazeliny. Tak som rozobral predok. Zistil som ze je uplne super mat hydrauliku, lebo vyberat von zvysli cap pri pruzine si neviem ani predstavit. Najtazsie bolo vybrat von z naboja lozisko. V podstate sa to dalo len tak ze som ho znicil. Tlacil som to von velkym hydraulickym lisom. Pri prezreti loziska som nenasiel nejake poskodenie, ale mal som podozrenie akoby malo trocha puzdro z jedneho kraja vacsie opotrebenie. Som si isty ze to lozisko by sa dalo opravit keby sa nejaka desatinka osustruzila z dvoch vnutornych puzdier aby sa k sebe viac pritlacili pri zlozeni. Lenze pri vyberani sa znicia ochranne krytky, takze som to ani neskusal. Nove lozisko slo do vnutra tak isto tazko. Pri tom som ho dal zmrazit a puzdro zohriat. Po zlozeni ten neprijemny hluk od kolies uz nebol. Zacal som ale pocut taky zvuk podobny cvrcku pri nizkych otackach ked motor ma velke vybracie. Asi som uz uchylny na tieto pazvuky Podozrievat asi niektoru z napinacich/vodiacich kladiek. Niekto z vas nepucul este cvrcka pri nizkych otackach v zabere motora? Tak isto loziska v zadnom ramene sa mi zacali ozyvat. Menili ste to uz doma niekto? Da sa to zvladnut?
Napriek tomu ze som uz viackrat musel na tomto aute riesit problemy, nedam na C5 dopustit. Je to naozaj vynikajuce auto.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator