Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
netlife
28.09.2009 19:20 - Re: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
99
jumep napsal(a):
za bateriou neni cerpadlo ale ABS jednotka
to co pocujes je na opacnej strane a je to jednotka hydrauliky dostavujuca vysku auta a tlak v systeme

vymenit jednoznacne rozvody a naplne ako bolo povedane + pozret stav napravy vzadu
co sa tyka diagnostiky dat si pozret hodnoty motora a prejst historiu zavad


S tou ABS jednotkou mas pravdepodobne pravdu, nebot nekde z boku jsem na ni nasel stitek s hafo cislama a mimo jine napis ASR, ale urcite to huci z tohoto mista, posliuchal jsem to s otevrenou kapotou a uchem u toho. Samozrejme neodhadnu, jestli je neco hned za tim nebo pod tim, to by mohlo byt, ale urcite ne z druhe strany motoru.

Takze jsem rozhodnut vymenit rozvodovou sadu, kompletni servisku i s klinakem a svicky. Uz predtim mi menili pred prodejem vyfuk a nejakej ventil klimatizace a jeste mam prislibenou novou com2000 a nahradni klic. Jinak s autem jezdim, zive to je uz od 1800 otacek, spis chybi vykon nahore, ale je to proste slabsi motor. Pred tim jsem mel mimo jinych znacek CX 2.5 TRD a XM 2.1 TD, tak ty diesely to maji postavene jinak, ten vykon, ale tady jsem za ty penize proste musel

Na te zadni naprave muze byt co spatne? Ja odtamtud neslysim nic a prodejce mi nechal udelat novou STK, takze ani tam nic nenasli (ale prave ta STK je donutila vymenit ten vyfuk ). Jinak to auto nema rez ani v podbezich, nikde, ten vyfuk uhnil zevnitr.

A prosim te, to male cerpadlo na remeni hned nahore, nevis? Protoze to tak trosku piska, nebo klepe nebo co, proste je trosku hlucnejsi, nevim jestli je to v norme, ten motor je dost tichy, na to nejsem z dieselu zvykli, kor z meho posledniho Iveco 2.8 TDi

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator