Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Problémy právě koupených aut
|< < 1 2 3 4 > >|
22.04.2009 07:29 - Re: Problémy právě koupených aut 660305
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tomi2002 napsal(a):
Napadá mi tu citát s filmu Samotáři: "to mᚠs toho života, co vedeš, s jakovejma lidmi se stejkaš" , dúfam, že som neurazil


..naopak neco na tom bude

22.04.2009 11:00 - Re: Problémy právě koupených aut 660307
Buchta
Město: Praha 3, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 445

99 Poslat soukromou zprávu
Sena napsal(a):
Mám jednu zásadu: člověk nesmí bejt otrokem auta, auto má sloužit a ne kolem něj furt běhat a preventivně něco vyměňovat cpát do něj peníze atd.

No to mᚠasi pravdu, lae zas to všechno nechat až se to rozpadne je drobet pozdě, ne? Kór dyš čtu, jak řešíš svý problémy
Jinak je to teda výživnej thread :smich

22.04.2009 12:22 - Re: Problémy právě koupených aut 660308
rekki
Město: Košice, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SXPočet příspěvků: 24
99 Poslat soukromou zprávu
Určite má auto služit,ale stále treba menit čo si žiada,preto uprednostnujem nové autá,vyjazdím a zas nové,je to pre mna doležité,auto mi zarába a vela najazdím

22.04.2009 19:50 - Re: Problémy právě koupených aut 660316
Mamlas
Město: Chomutov, Praha, Brandys n/L, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 728

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tom K:
to brzdovy svetlo nevim jestli mas kombi jako ja tak sem musel sundat tu strisku nad oknem - 4 srouby oba krajni byly v pohode ale ty ve stredu jeden sel hodne tezko povolit a na druhy sem musel odvrtat. Pak vyndas to svetlo. Bohuzel nez jsem prisel na to jak to rozebrat tak jsem ho nastipnul. Myslel jsem ze je to slepeny ale je to jenom secvakly. Musis podebrat ten cerny plast aby se vycvakly plastovy packy. Jsou tam ctyri odpory ktery jsem mel uplne uhnily. Vcera jsem tam dal novy (hodnotu jsem priblizne spocital na 130 ohmu) a zase uz sviti.

22.04.2009 20:35 - Re: Problémy právě koupených aut 660317
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Jako cerstve koupena, mela moje bublinka jednu vadu, nesvitilo ji osvetleni SPZ.... a to nesviti doted At zije linej majitel

22.04.2009 20:44 - Re: Problémy právě koupených aut 660319
Sena
Město: Pardubice, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SX BreakPočet příspěvků: 92

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Taky ty moje závady, jak se znám budu ostraňovat někdy až budu mít čas a to znamená .................

23.04.2009 09:19 - Re: Problémy právě koupených aut 660342
Tom K
Město: Hradec Králové, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi BreakPočet příspěvků: 67
99 Poslat soukromou zprávu
Mamlas napsal(a):
Tom K: to brzdovy svetlo nevim jestli mas kombi jako ja tak sem musel sundat tu strisku nad oknem - 4 srouby oba krajni byly v pohode ale ty ve stredu jeden sel hodne tezko povolit a na druhy sem musel odvrtat. Pak vyndas to svetlo. Bohuzel nez jsem prisel na to jak to rozebrat tak jsem ho nastipnul. Myslel jsem ze je to slepeny ale je to jenom secvakly. Musis podebrat ten cerny plast aby se vycvakly plastovy packy. Jsou tam ctyri odpory ktery jsem mel uplne uhnily. Vcera jsem tam dal novy (hodnotu jsem priblizne spocital na 130 ohmu) a zase uz sviti.



tak já to zkusím a uvidíme ja jsem se taky bál aby se mi to neutrhlo, tak to zkusím
dík

05.05.2009 23:14 - Re: Problémy právě koupených aut 660662
janc5B
Město: Kolín, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SX BreakPočet příspěvků: 22
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím vás C5kaři, minulý týden jsem koupil C5 I 2.2 HDI Break. Vaše fórum jsem našel až nyní. A jsem zděšen co že jsem to koupil. Ne že bych nevěděl co kupuju, ale tohle mě fakt překvapuje. Zatím jsem neměl moc času se s autem pořádně seznámit. Auto bylo koupený v čr, 1 majitel, pravidelný servis / viz SK /. Ale zadní okno taky nejde otevřít a dveře /zadní/ taky v chladu moc nedržej. Motor mi příjde po prudčím sešlápnutí plynu z volnoběhu dost líný, pak kopne turbo a už jede. Spotřeba cca 9L. Ale říkám, že jsem neměl moc času se s autem seznámit.
Ale o co bych vás chtěl poprosit, kde je někde v okolí Kolína dobrý servis nebo mechanik, když ne v okolí Kolína tak alespoň co nejblíže. Předem díky za radu.

05.05.2009 23:27 - Re: Problémy právě koupených aut 660663
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Tak zadni dvere: okenko se da opravit pomoci navodu .link.

vzpery zadnich dveri odchazeji, ale daji se repasovat .link.



06.05.2009 22:49 - Re: Problémy právě koupených aut 660666
Myšák
Město: Tišnov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 174

99 Poslat soukromou zprávu
janc5B napsal(a):
A jsem zděšen co že jsem to koupil.

Koupil jsi krásný, velký a pohodlný auto, který má sice nějaký mouchy, ale ty se daj vychytat

06.05.2009 23:06 - Re: Problémy právě koupených aut 660667
chico_bk
Město: Blansko, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 24
99 Poslat soukromou zprávu
janc5B napsal(a):
A jsem zděšen co že jsem to koupil.
Přesně jak píše Myšák. Pročteš fórum, na zadní okno přidᚠdrátek, pošteluješ vytáhaný lanko plynu, případně vyladíš klapku topení na straně u řidiče, kolega z fóra ti zapájí ulomenou kličku u řidiče, pošleš si zrepasovat plynovou vzpěru od zadního víka do Ostravy a pak už si budeš užívat povozeníčka... a to díky všem šikovnejm lidem na tomto fóru ( + citroeny.cz ), kteří tím že se podělili s ostatními ti ušetřili spoustu penízků a nervu....

07.05.2009 07:11 - Re: Problémy právě koupených aut 660668
tomikm
Město: Tabor, Auto: Toyota Auris TS hybridPočet příspěvků: 443

99 Poslat soukromou zprávu
............každá značka má svoje mouchy. A koupíš co koupíš, s každou ojetinou vyrobenou po r.2000 si užiješ.......

07.05.2009 09:42 - Re: Problémy právě koupených aut 660670
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
janc5B napsal(a):
Zdravím vás C5kaři, minulý týden jsem koupil C5 I 2.2 HDI Break. Vaše fórum jsem našel až nyní. A jsem zděšen co že jsem to koupil. Ne že bych nevěděl co kupuju, ale tohle mě fakt překvapuje. Zatím jsem neměl moc času se s autem pořádně seznámit. Auto bylo koupený v čr, 1 majitel, pravidelný servis / viz SK /. Ale zadní okno taky nejde otevřít a dveře /zadní/ taky v chladu moc nedržej. Motor mi příjde po prudčím sešlápnutí plynu z volnoběhu dost líný, pak kopne turbo a už jede. Spotřeba cca 9L. Ale říkám, že jsem neměl moc času se s autem seznámit.
Ale o co bych vás chtěl poprosit, kde je někde v okolí Kolína dobrý servis nebo mechanik, když ne v okolí Kolína tak alespoň co nejblíže. Předem díky za radu.


Hlavne nechapu to jak si zdesen - a cim si zdesen ... to si ho pred koupi nevidel nebo co ?

07.05.2009 10:41 - Re: Problémy právě koupených aut 660674
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
pokud nekoupis hned ze startu vrak ale auto,nebudes hledet na penize a projdes si vice aut vybraneho modelu klidne se ti muze stat ze na auto treba 2 roky nechytnes

07.05.2009 14:42 - Re: Problémy právě koupených aut 660679
myneur
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 308
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jo, jde o to, jaký auto koupíš. Já jsem koupil C5 z 2005 s 140t km, ale kupoval jsem to s automechanikem, a před koupí bylo na diagnostice - a žádná velká závada.

Předevčírem jsem pro něj byl do servisu, za komplet prohlídku (120+140tkm (stodvacítku to nemělo, když jsem to koupil)), výměnu všech kapalin a filtrů a pár blbostí, jako tyčky stabilizátorů a přeprogramování na denní svícení, mě to stálo ani ne 9000 a automechanik se rozplýval nad tim, v jakym je to auto dobrym stavu
Takovej nákup potěší

07.05.2009 15:11 - Re: Problémy právě koupených aut 660680
janc5B
Město: Kolín, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SX BreakPočet příspěvků: 22
99 Poslat soukromou zprávu
Děkuju všem za reakce. Ono to moje zděšení pramenilo z toho, že jsem až po koupi auta, našel vaše stránky a zrovna sekci kde řešíte problémy. Jak se říká, nejhorší smrt je z vyděšení. takže jsem se se prostě lekl. Nikdy jsem tak velký, krásný a pohodlný auto neměl. Toto auto jsem chtěl, pár jsem jich viděl a projel, ale tohle je nejlepší. Samozřejmě je to ojetina. Už mám za sebou 1. opravu. Sám jsem opravil roletu kufru, která se nanavíjela. Je to třeba blbost, ale mám z toho radost.
Jen ještě kdybyste mi mohli poradit nějaký dobrý servis nebo mechanika na prohlídku. Do značkového se mi moc nechce.
Zatím díky a přeju vám všem krásný víkend.

07.05.2009 16:58 - Re: Problémy právě koupených aut 660684
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Citroen servis holetín. Vřele doporučuji, jinam nejezdím
.link.

12.07.2009 19:58 - Re: Problémy právě koupených aut 873708
Mamlas
Město: Chomutov, Praha, Brandys n/L, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 728

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Konecne jsem se v tydnu dostal k tomu abych dal zkontrolovat vstrikovace. Zajel jsem do Bosch servisu u Dojacka v Praze.
Na diagnostice mi rekl ze jeden vstrikovac dava vetsi davku paliva tak jsem nechal zkontrolovat vsechny vstrikovace plus oprava toho spatneho. Tri byly ok a na jednom se menila vstrikovaci jehla (nejsem si jisty jestli si to pamatuju spravne).
Cisteni a diagnostika ctyr vstriku 2700,- bez dph.
Nova jehla vstrikovace 1500,- bez dph.
Plus prace a diagnostika. Celkem 8300,- vcetne dph.

25.07.2011 19:31 - Ahoj koupil jsem si o víkendu C 5 HDI 2.2 Rok 2002 2403068
ferai.e
Město: Nový Bor, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SX BreakPočet příspěvků: 19
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj koupil jsem si o víkendu C 5 HDI 2.2 Rok 2002 .
Dotaz je ten jestli tento vůz má třetí generací hydraktivu, hydraulického pérování?
Auto má komplet servisku a na 160000 km dělané rozvody auto má dnes 200000 km .Každý mě to auto haní
A říkají že jsem koupil špatně že mě odejdou měchy a tak jsou tam vůbec měchy nebo tento vůz je řešen lépe ? Auto se mě moc libý ale dost mě všichni straší je to opravdu tak hrozné???
Zbyněk.


25.07.2011 19:34 - Re: Ahoj koupil jsem si o víkendu C 5 HDI 2.2 Rok 2002 2403071
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
Odporucam si precitat nieco o C5, mas toho hromadu v Clankoch a navodoch.
Nechaj si to skontrolovat niekym kdo sa do toho vyzna, napojit na lexiu, prejst stav auta.
Kecy o odchadzajucich mechoch ignoruj, majitelia "fasoun DAS auto" vedia lautr hovno o citroenoch.

|< < 1 2 3 4 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator