Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Tažné zařízení - montáž
|< < 1 ... 8 9 10 11
18.12.2023 21:45 - Re: Tažné zařízení - montហ3372458
Pedro
Město: Ostrava , Auto: Citroën Xantia Break 2.0 HDi Kat. (80kW) Počet příspěvků: 122
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ještě mi vyfot jak tam mᚠuděláno zaklápění zásuvky. Jinak je dost nízko a mohla by zavadit o terén.

19.12.2023 11:22 - Re: Tažné zařízení - montហ3372545
Dolaf
Město: Lhotice, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 14
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Pedro napsal(a):
To samé tažné mám, jednotka origo starší s C5. V autě je kablík i s průchodkou a černým konektorem. Má 3 piny, drát silný zelený, zelenožlutý a tenký hnědý. ten konektor nepasuje do jednotky TZ. Pak ještě nadbývá bílý konektor, zelený drát s auta a bílý konektor, zelený drát od svazku el. TZ.

Ty bíle koncovky spoj a jednotku koukám mᚠsprávnou "Bosch Czech Republic" Pojisku na kabelech taky vidim a zeleny drat ukostři má něm být očko jako mám na fotce kabelហs průchodkou. Kudy jsi to protáhl, díru kde má být z venku nacvakla průchodka pořád vidím zalepenou? Ten modrý to je divný nic takového tam asi nemám kam vede? Koukám auto uloženka.
Ohledně zasuvky měl jsem stejný problém a hlavně je daleko pod autem, ale má to řešení na přívěsy s krátkým kabelem jsem si udělal 0,5m prodlužovák omotam o kouli a jeto a vždy když připojím zástrčku tak zásuvku zaklopím zpět k nárazníku a už nehrozí uražení zasuvky.

19.12.2023 18:32 - Re: Tažné zařízení - montហ3372563
Pedro
Město: Ostrava , Auto: Citroën Xantia Break 2.0 HDi Kat. (80kW) Počet příspěvků: 122
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Nejsem si jist jestli ty bílé konektory pasujou k sobě. V nejhorším spojím natvrdo. Kostra je upevněná, průchdka na fotce ještě není ale ted už je namontovaná. Nemᚠnáhodou typový list? Za uplatu bych si ho půjčil a přihlášení by bylo bez problému na uřadě. Jinak budu muset na STK ověřit správnost a pak uřad. Bez typového listu se jim do toho nechce.
Ještě kde se doplnuje pojiska , ve skřínce vlevo pod volantem? A která?
Auto je dovezeno z DE po jednom majiteli a fakt je dost zachovalé.

|< < 1 ... 8 9 10 11


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator