Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Tažné zařízení - montáž
Dolaf
19.12.2023 11:22 - Re: Tažné zařízení - montáž
Za?iato?n?k
Pedro napsal(a):
To samé tažné mám, jednotka origo starší s C5. V autě je kablík i s průchodkou a černým konektorem. Má 3 piny, drát silný zelený, zelenožlutý a tenký hnědý. ten konektor nepasuje do jednotky TZ. Pak ještě nadbývá bílý konektor, zelený drát s auta a bílý konektor, zelený drát od svazku el. TZ.

Ty bíle koncovky spoj a jednotku koukám mᚠsprávnou "Bosch Czech Republic" Pojisku na kabelech taky vidim a zeleny drat ukostři má něm být očko jako mám na fotce kabelហs průchodkou. Kudy jsi to protáhl, díru kde má být z venku nacvakla průchodka pořád vidím zalepenou? Ten modrý to je divný nic takového tam asi nemám kam vede? Koukám auto uloženka.
Ohledně zasuvky měl jsem stejný problém a hlavně je daleko pod autem, ale má to řešení na přívěsy s krátkým kabelem jsem si udělal 0,5m prodlužovák omotam o kouli a jeto a vždy když připojím zástrčku tak zásuvku zaklopím zpět k nárazníku a už nehrozí uražení zasuvky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator