Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Cosi chrastí ve dveřích...
14.03.2012 23:57 - Cosi chrastí ve dveřích... 2458914
Mirrra
Město: Ústí nad Labem, Auto: Honda Civic 8GPočet příspěvků: 84

99 Poslat soukromou zprávu
Lide zduř, mam dotaz, poslední dobou mi cosi chrastí v předních dveřích, jak u kočího tak u kopilota, že by zámky kupříkladu? Baba mi říká pus si na víc rádio a je klid,ale to teda ne

15.03.2012 00:17 - Re: Cosi chrastí ve dveřích... 2458918
zico
Město: Bratislava, Auto: A6 allroad 3.0 TDIPočet příspěvků: 426

99 Poslat soukromou zprávu
skus pozriet ci nie su odlepene chromove prahy .. u mna bol toto problem

15.03.2012 12:20 - Re: Cosi chrastí ve dveřích... 2458981
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
zico napsal(a):
skus pozriet ci nie su odlepene chromove prahy .. u mna bol toto problem


on ma X7 ... co by som povedal ze je dost ine auto ako mame my

15.03.2012 18:11 - Re: Cosi chrastí ve dveřích... 2459012
Roozena
Město: Pragl, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 375

99 Poslat soukromou zprávu
taky mi to chrastilo. prestalo to, kdyz jsem prestal poslouchat Hanu a Petra Ulrichovi...
Vazne, v mem pripade to byly uvolnene dratove antenky pro detekci priblizeni ruky ke kapse ve dverich. je to cca 40cm dlouhy dratek chyceny takouvou pofiderni lepenkou. ta se uvolni a drat zacne klepat do plastu. je to takovy ne prilis intenzivni, ale otravny zvuk.

15.03.2012 21:34 - Re: Cosi chrastí ve dveřích... 2459046
Mirrra
Město: Ústí nad Labem, Auto: Honda Civic 8GPočet příspěvků: 84

99 Poslat soukromou zprávu
Testnu a udivíme, každopádně musí dolu tapecíruňG ... apropos, čidlo pro přiblížení ruky...wocogo toto,to má jako rozsvítit nějaký světýlko tam nebo k čemu že to je ?

15.03.2012 23:40 - Re: Cosi chrastí ve dveřích... 2459066
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Mirrra napsal(a):
Testnu a udivíme, každopádně musí dolu tapecíruňG ... apropos, čidlo pro přiblížení ruky...wocogo toto,to má jako rozsvítit nějaký světýlko tam nebo k čemu že to je ?

Tak,tak. A možná blbá,ale věř že ze zkušenosti s větou "něco mi rachtá ve dveřích" ne tak úplně mimo mísu otázka-v kapsách těch dveří nic nemáš? Kolikrát k nám takhle přijedou lidi rozčílení,jakej je to jejich auto za 2mega a i víc strašnej šmejd a pak se nestačím divit,co do těch dveří všechno nacpou,tak se na mě nezlob a nemysli si,že si o tobě myslím něco špatnýho. Nemyslím to zle...

16.03.2012 06:08 - Re: Cosi chrastí ve dveřích... 2459079
Roozena
Město: Pragl, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 375

99 Poslat soukromou zprávu
nasviceni odkladaciho prostoru ve dverich je vychytavka ped fce verze. Principielne je to jen err zesilovac s antenou a timerem (dela se to jako jednochip) .
Nad kapsou ve dverich je natazen z vnitrni strany dratek, ktery (jakozto antena) monitoruje el.mag homogenitu pole. Paklize je narusena priblizenim ruky, err zesilovac toto zaznamena a logicky obvod sepne na cvilku osvetleni prostoru.
nonsenc je ve dvou vecech. Jednak je kapsa natolik mala, ze cokoliv tam das najdes i potme a druhak, kdyby to svitilo permanentne, nicemu to vadit nebude, nebude potreba antenka a tobe to nebude chrastit...

17.03.2012 00:37 - Re: Cosi chrastí ve dveřích... 2459261
Mirrra
Město: Ústí nad Labem, Auto: Honda Civic 8GPočet příspěvků: 84

99 Poslat soukromou zprávu
Hanz 397 napsal(a):
Tak,tak. A možná blbá,ale věř že ze zkušenosti s větou "něco mi rachtá ve dveřích" ne tak úplně mimo mísu otázka-v kapsách těch dveří nic nemáš? Kolikrát k nám takhle přijedou lidi rozčílení,jakej je to jejich auto za 2mega a i víc strašnej šmejd a pak se nestačím divit,co do těch dveří všechno nacpou,tak se na mě nezlob a nemysli si,že si o tobě myslím něco špatnýho. Nemyslím to zle...

v pohodě, v kapsách nemam nic, slovy nic a rachtá to ve výšce venkovní kliky,jen co se oteplí kouknu pod tapec... ještě dokoumat cože mi to mlátí v kufru, tipuju roletu v úchytech na sedačce,ovšem jakožto sám voják v poli nemam jak za jízdy ověřit

27.03.2012 18:17 - Re: Cosi chrastí ve dveřích... 2462673
Mirrra
Město: Ústí nad Labem, Auto: Honda Civic 8GPočet příspěvků: 84

99 Poslat soukromou zprávu
Tak, osvětlení kapes ve dveřích nemam,tudíž tam drnčí něco jinýho,holt nezbude než opravdu sundat z jedněch dveří tapecírung a juknout na to....


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator