Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Drnčení skel ve dveřích.
02.09.2011 12:32 - Drnčení skel ve dveřích. 2411327
quattrop
Město: Česká Bělá, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 111
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj, poslední dobou mi začaly vrzat skla v předních dveřích. Když jsou zavřená, tak pri sebemenších nerovnostech to strašně divně a hlavně nepříjemně vrže. Když je popotáhnu dolů, tak zase začnou drnčet, takže někde bude vůle. Nevím, jestli nejsou taky zabordelené ty dráhy kudy to chodí, protože se mi teď na auto pořád dost práší a při stahování oken se skla často zaseknou a nedojedou rovnou úplně nahoru/dolů a musim mačkat čudlík stahování navíckrát. Pravou stranu už jsem měl rozdělanou a do pár míst jsem lechce máznul vazelínu. Všelijak jsem vypokládal tapecírunk (původně jsem myslel, že to vrže on) a to nepomohlo, ale teď si fakt myslím, že to budou ta skla, když při stažení drnčí.
Řešil jste někdo něco podobného? Nemátě někdo návod, jak se třeba vyndáva sklo ze dveří?

Dík.

02.09.2011 12:56 - Re: Drnčení skel ve dveřích. 2411336
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
hladat, hladat hladat ... uz sa to tu riesilo

result: za drahe prachy vymenit gumy okolo dveri

02.09.2011 13:05 - Re: Drnčení skel ve dveřích. 2411337
zhrado
Město: Zh, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 767
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ja som to natrel dakym sajrajtom na pristrojovky a mam pokoj od pazvukov.. tak po par mesiacoch ked sa to zacne ozyvat tak to zase natrem a mam pokoj..

26.10.2011 22:49 - Re: Drnčení skel ve dveřích. 2421574
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Mě taky vržou/skřípou př.okna. Nejvíc,když ho otevřu a zavřu. Potom se to časem docela zklidní. U mě to na 100% dělá vyběhaná vrchní kladka na stahovačce. Docela pomůže,když to okno zavřu a pak jen uknu do ovladače dotčeného okna,aby se uvolnilo napětí lanka v té stahovačce.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator