Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break
23.03.2011 18:55 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 2380036
Pali
Město: Vejprnice, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 29

99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím přátele mám celkem zajímavý problém když kamkoliv přijedu,ale nezamknu auto a pak přijdu a kdokoliv otevře dveře automaticky se mi otevře zadní okínko u kufru ne celej kufru,ale to horní...Jak mile zamknu auto a odemknu nedělá mi to,ale jak nezamknu a otevřu tak jo vůůůbec nevím včem je problem a celkem to ötravuje chodit to zavírat neměli jste někdo stímto problem?????

23.03.2011 19:04 - Re: Otevíráno zadního okna u kufru... 2380038
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Ber to tak, že mᚠvyjímečné auto a buď rád.
Ale vážně jsem ten problém měl taky, hned po koupi auta, jen jsem si nevšiml té pravidelnosti, jako ty. Opravili mi to v záruce výměnou vadného spinače zadního okna. Ten pod stěračem, pod tou krycí gumičkou. Od té doby je to OK. Jinak bys měl použít okénko pro vyhledávání a najít si spoustu informací o tomto problému. Zjistil by si, že to dělávají i kabely vedoucí do zadních dveří a pod.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator