Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Česky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Lepení nárazníku
19.12.2010 17:58 - Lepení nárazníku 2366406
myneur
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 146
Začátečník Poslat soukromou zprávu
Má někdo zkušenost s lepením nárazníku? Ducnul jsem na mlhovku, a ty plasty, které jsou součástí nárazníku a drží mlhovku pod její mřížkou, mám popraskané (bude se vrkslat). Samotná lakovaná část nárazníku je naprasklá asi jenom 3 cm, neni to vidět, ale taky by to chtělo slepit. Ví někdo jak na to nebo kde to nechat opravit?
Jo, a kdyby někdo měl jako ND mlhovku a pravou mřížku mlhovky (senzor netřeba) na C5 II, tak taky beru.. (dal jsem do inzerce).

19.12.2010 18:02 - Re: Lepení nárazníku 2366409
alx
Město: Praha 2 - Nove mesto, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi BreakPočet příspěvků: 781

Moderátor Poslat soukromou zprávu
budto nejak podlepit polyuretanem, nebo necim podobnym, anebo to nechat opravit u nejakych opravaru plastu....

19.12.2010 18:42 - Re: Lepení nárazníku 2366417
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi PACKPočet příspěvků: 6898

VIP Poslat soukromou zprávu
sam asi plast nezvaris a ty co to robia to spravia urcite lepsie ako nejako pobastlit ...
co sa tyka tych mriezok tie sa daju kupit aj v citroene bez celeho naraznika

20.12.2010 10:52 - Re: Lepení nárazníku 2366467
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 1754

Uživatel Poslat soukromou zprávu
Obyčejnou pájkou (pistolovou) - ze strany co není vidět natavovat po kouskách jeden bod vedle druhého a potom uhladit(pokud je tam místo tak přesto třeba tavnou pistolí ještě přidat materiál) Já ještě přes tu praslinu do ní zatavím kousky drátků aby se to zpevnilo. Pokud je to plast který se taví- některé nejdou!!!(C5I nárazník jde)

20.12.2010 18:14 - Re: Lepení nárazníku 2366491
Mamlas
Město: Chomutov, Praha, Brandys n/L, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 452

Začátečník Poslat soukromou zprávu
Kdyz jsem opravoval naraznik na Xantii tak jsem pres tu prasklinu zevnitr dal sitovou kovovou mrizku (ta co je treba do masky), kterou jsem na ohnem poradne ohral a vtlacil ji do plastu. Pak uz to dal nemuze praskat a hlavne ta prasklina drzi pekne pohromade. Zvenku pak jen prebrousit, preliznout tmelem a muzes do laku.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


© 2007-2010 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator, eGaraz