Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Dvojite okna
|< < 1 2 3 > >|
17.10.2010 22:44 - Re: Dvojite okna 2358812
Dutch
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 480

99 Poslat soukromou zprávu
Ja mel ty pruhledne bezp. folie na jednom z minulych aut. Zlodej okno rozbil, sklo popraskalo, nevysypalo se - drzelo pohromade na folii, ale prohlo se cele dovnitr, takze si klidne mohl otevrit.....zlodeje videl soused, prej to dal loktem, pak na nej soused zacal kricet, tak vzal zlodej do zajecich....

Nicmene bych si ty folie na auto nedal..... pro pripad bouracky, kdy by byly zablokovany dvere, kdy si zevnitr muzu sklo rozbit a ono by jako na potvoru drzelo a nikde nikdo.....

18.10.2010 00:22 - Re: Dvojite okna 2358819
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
flyteSVK napsal(a):
Darja: nieco o com by som mal vediet?


A co by si chtěl vědět?



BTW já v tom zas tak velkej smysl nevidím. Okno ti stejně rozm*dají, vyměnit ho musíš tak jako tak, jen z toho není bordel. A to ti stejně uklidí v servisu, kde si to nechᚠopravit.
A pro případ bouračky plnej souhlas. Fakt se vidím, jak se polomrtvej člověk probíjí přes to nedobytný sklo.

18.10.2010 08:23 - Re: Dvojite okna 2358821
flyteSVK
Město: Vacsinou BA, inak TN, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 562

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Dutch: Stale verim tomu, ze ked zlodej uvidi ze sa mu nepodarilo rozbit sklo na 1x, tak sa s tym nebude zdrzovat.

Darja: No nejak som nepochopil tu vetu, ze inteligentny zlodej si C5 nevyberie. Cakal som informaciu, ze pri rozbiti okna sa odniekial vysunie samopal, alebo nieco take
S tym vyslobodzovanim pri nehode mate pravdu, ale to je jaksi nieco za nieco

18.10.2010 08:57 - Re: Dvojite okna 2358822
Dutch
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 480

99 Poslat soukromou zprávu
flyteSVK - muj nazor - pokud chce vysklit okynko, tak to auto nejspis nechce ukrast - byl by moc napadnej /treba v zime/ a musel by sedet ve strepech
......takze zbejva, ze jde po radiu nebo necem co bylo vevnitr treba na sedackach....a pak je mu uplne jedno pokud to sklo zustane vcelku na folii, prohne se dobnitr a on si muze vzniklym otvorem otevrit zevnitr dvere - nebo zda se sklo rozsype...
NAVIC - nez to sklo rozbije, tak stejne nevi, ze je tam folie , takze kdyz si auto vytipuje, bude to nejspis chtit dodelat kdyz bude mit to nejhorsi za sebou /rana spojena s rozbitim okna/

18.10.2010 10:04 - Re: Dvojite okna 2358823
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 970

VIP Poslat soukromou zprávu
Ja ty okna vetsinou na autech mam. Je to super vec. Jeden clovek mi rikal Ÿe je to vzdy pokud ma auto JBL hudbu ale uz jsem dosel na to ze to taky neni pravda. Rozdelaval jsem jednu petku pres strechu a po havarce vsechny okna v poradku, jen pavuciny, a o hluku v kabine se neda ani mluvit. Trochu nevyhoda je, ze pokud nekdo to okno u ridice rozbije tak nove stoji asi 11 tis. Jinak o strach pri havarce, ze se nedostanes ven bych nemel. ono vykopnout to okno vykopnes stejne jako obycejne akorat se vic nadres a zustane v kuse. (Aspon je min strepu v kabine) A vzdycky mas v zaloze zadni okno.

18.10.2010 10:24 - Re: Dvojite okna 2358824
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
flyteSVK napsal(a):
Darja: No nejak som nepochopil tu vetu, ze inteligentny zlodej si C5 nevyberie. Cakal som informaciu, ze pri rozbiti okna sa odniekial vysunie samopal, alebo nieco take
S tym vyslobodzovanim pri nehode mate pravdu, ale to je jaksi nieco za nieco


No a co si v C5 vezme? Myslíš, že by tam začal páčit z palubky navigaci? )
Fabie sem jezdí vykradené permanentně (spešl, když pytel drží na dvou šroubech a vyndat ho zvládne i dítě), ale francouze vykrádají jen, když si někdo něco nechá na sedačce.
A v kombinaci se superzamykáním nemám co řešit

Luki: musíš počítat s tím, že po nehodě nemusíš mít ty nohy úplně ok. Ono ve zmuchlaném autě není moc prostoru pro nějaké akrobatické kousky.

18.10.2010 11:05 - Re: Dvojite okna 2358830
flyteSVK
Město: Vacsinou BA, inak TN, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 562

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Luki: Ja JBL hudbu mam (ako priplatkovu vybavu) a dvojite skla su na fakture tiez ako priplatok. Takze asi to naozaj nebolo davane spolu seriovo. BTW: Nikede som cital ze k JBL by mal byt aj subwoofer, len som ho zatial nenasiel. Je mozne, ze sa robili 2 verzie, jedna s a druha bez subwoofra?

18.10.2010 11:15 - Re: Dvojite okna 2358831
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
pokial viem boombox tam nikdy nebol

18.10.2010 11:23 - Re: Dvojite okna 2358834
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Darja napsal(a):
No a co si v C5 vezme? Myslíš, že by tam začal páčit z palubky navigaci? )
Fabie sem jezdí vykradené permanentně (spešl, když pytel drží na dvou šroubech a vyndat ho zvládne i dítě), ale francouze vykrádají jen, když si někdo něco nechá na sedačce.
A v kombinaci se superzamykáním nemám co řešit


co si vezme ?..treba radio,veci v kastliku..nebo taky nic
pytel ve vetsine PSA drzi na perku..otazka 3 vterin...
superzamykani je dobre ale to derave okno nezastavi

18.10.2010 11:39 - Re: Dvojite okna 2358836
majoranka
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 4
99 Poslat soukromou zprávu
bavil jsem se s pracovníkem autosalonu a ten mi řekl, že dvojitá okna jsou sice dobrá - izolace atd. ael možná zbytečná. Stojí zbytečně několik tisíc více.

18.10.2010 11:51 - Re: Dvojite okna 2358839
flyteSVK
Město: Vacsinou BA, inak TN, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 562

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
jumep: tak potom v pohode a mylim si to s nejakym inym Citronom.
majoranka: ten priplatok nebol o moc vacsi ako ked by si si dal natiahnut folie. To, ci to pomaha po akustickej stranke neviem posudit, v inej C5 som sa este neviezol.

18.10.2010 17:00 - Re: Dvojite okna 2358866
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 970

VIP Poslat soukromou zprávu
Jinak subwoofer k JBL jsem zatim videl pouze u C4.

18.10.2010 22:02 - Re: Dvojite okna 2358895
mára
Město: Most, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 64
99 Poslat soukromou zprávu
Dutch napsal(a):
flyteSVK - muj nazor - pokud chce vysklit okynko, tak to auto nejspis nechce ukrast - byl by moc napadnej /treba v zime/ a musel by sedet ve strepech
......takze zbejva, ze jde po radiu nebo necem co bylo vevnitr treba na sedackach....a pak je mu uplne jedno pokud to sklo zustane vcelku na folii, prohne se dobnitr a on si muze vzniklym otvorem otevrit zevnitr dvere - nebo zda se sklo rozsype...
NAVIC - nez to sklo rozbije, tak stejne nevi, ze je tam folie , takze kdyz si auto vytipuje, bude to nejspis chtit dodelat kdyz bude mit to nejhorsi za sebou /rana spojena s rozbitim okna/

ehm, už dávno zloději okna nerozbíjí cihlou, takže žádná rána. stačí šroubovák, ozve se malé lupnutí a sklo se vysype...

18.10.2010 22:32 - Re: Dvojite okna 2358897
Dutch
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 480

99 Poslat soukromou zprávu
mára - ehm, jo, ty ses jich vsech ptal ? Za ten sroubovak bych lamal ruce...taky mi to dali jednou sroubovakem a mimo skla byly na vymenu i dvere skoro....

...myslim, ze ti dost lidi potvrdi, ze cihla /nebo kamen/je jeste v kurzu.... nebo mec

19.10.2010 20:00 - Re: Dvojite okna 2358949
bubakkaja
Město: Frýdek-Místek, Auto: Peugeot 307cc 2.0hdiPočet příspěvků: 305

99 Poslat soukromou zprávu
Meč ale pouzivaji jen v Praglu co sem videl.
Jo ja jednu c5 s dvojity\ma sklama servisuju ale ze by\ bylo to auto tissi se mi nezda.Nebo ne o tolik abych si toho vsiml.Samozrejme nemam s tim nic najezdene.Jen co se tyka projizdky.

20.05.2013 13:45 - Re: Dvojite okna 2581149
faky77
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Tak dneska mi menili to dvojite sklo u spolujezdce, nejakej smejd se mi tam chtel dostat tim sroubovakem, ale sklo se mu samozrejme nevysypalo, nastesti dvere neposkodil. takze v tomto ohledu je to fajn vec, ze se ti tam nedostanou. Jezdil jsem s tim par dni a sklo drzelo v pohode, akorat se rozjizdely pavuciny. Hluk nemuzu posoudit, ale kdyz s tim jedu 180, tak si muzes normalne v klidu povidat a vubec o te rychlosti nevis, takze znat to asi bude... Jinak sklo za 8000, prace 1500, nastesti uhrada z pripojisteni autoskel od AXA, u tech dvojitejch skel vrele doporucuji... Snad mi ty prachy poslou

26.05.2013 21:19 - Re: Dvojite okna 2583051
zatmich
Město: Brno, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 BlueHDi 150k (110kW) TourerPočet příspěvků: 13
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zkuste se někdo zamyslet jak je možné , že u mé letos koupené c5 jsou přední boční okna dvojitá a zadní kalená. Podle prodejce by ve výbavě měly být pouze ta kalená všude. Nedokážu pochopit důvod této kombinace.
Přišel jsem na to náhodou, asi to ničemu nevadí jen je to divné u nového auta, připadá mi to jako by to skládali z toho co jim ve výrobě zbylo.

27.05.2013 07:30 - Re: Dvojite okna 2583126
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Zrovna v sobotu jsem byl v Drážďanech a cestou zpět jsem to rozjel na 180 a žádný rozdíl hluku proti 130 jsem nezaznamenal. A to mám první generaci samozřejmě s obyčejnými bočními skly.
Ale samozřejmě díra v nádrži - díky tomu kousku k hranici mi narostla průměrná spotřeba do Prahy na 8 litrů.

15.10.2017 19:31 - Re: Dvojite okna 3101976
ret33
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0i 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 151
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdravím, dá se z nějakýho označení na skle zjistit, že jde o akustické sklo ? Jde mi o boční okna na C5 X7. Děkuji.

15.10.2017 20:25 - Re: Dvojite okna 3101988
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
akusticke je lepene z dvoch a na hrane to je viediet

|< < 1 2 3 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator