Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Motor, převodovka, výfukový systém / Chyba systému na snižování škodlivin...
09.10.2017 17:24 - Chyba systému na snižování škodlivin... 3100545
LadesFCB
Město: Pňovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 52
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdravím,
asi před čtvrt rokem jsem si pořídil svého prvního Citroena C5, 2.0Hdi, r.v.2004. Vše běží jak má, jen se mi občas zcela nahodile rozsvítí kontrolka service+kontrolka chodu motoru a na displeji se oběví hláška s poruchou FAP filtru. Toto auto ale FAP filtr nemá, v RT3 byla nahrátá špatná verze češtiny... teď jsem si to nechal přeinstalovat na správnou verzi češtiny, a doufal jsem, že tím by mohl být problém s touto hláškou vyřešen. Bohužel asi po jednom dni, kdy jsem jezdil s novou češtinou se mi znovu rožly obě kontrolky a na displeji se objevila hláška CHYBA SYSTÉMU NA SNIŽOVÁNÍ ŠKODLIVIN. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Případně může to být mým stylem jízdy? Moc tomu nedávám a jezdím spíš na spotřebu, zlehka, tak jestli to může být tím... po čase (asi pár dní) hláška i kontrolky zase zhasnou a takhle se to opakuje stále dokola... pár dní nebo týden v pohodě a pak pár dní zase chyba...

09.10.2017 17:38 - Re: Chyba systému na snižování škodlivin... 3100556
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
tak je otazka kdo ti to "spravnou cestinu" nahraval videl jsem jich uz opravdu hodne podobnymi problemy...hold internet a zadarmo jsou mocne zbrane..co natom ze to az tak dobre nechodi..nektere dokonce nejen ze psali plaboly ale mluvili holandsky
chtelo by to diagnostiku a zakladni nastaveni RT3 s origo SW

09.10.2017 17:44 - Re: Chyba systému na snižování škodlivin... 3100560
LadesFCB
Město: Pňovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 52
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
nahrával mi to pán z navigacecesky.cz ... tak snad by měla být verze a čeština v pohodě... zkusím to ještě u známého prohnat přes diagnostiku a uvidim... je pravda, že na diagnostice jsem to měl už párkrát... pokaždé jsme chybu vymazali a po čase se to udělalo znova

09.10.2017 18:49 - Re: Chyba systému na snižování škodlivin... 3100583
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
mazanim chyb sa porucha neodstrani, je tu o tom popisaneho vela
diagnostika napise aka chyba to je a tu odstranit a az potom mazat

a cestina v RT3 s tym nema uplne nic spolocne ( skus hladat tu: .link. )


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator