Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Motor, převodovka, výfukový systém / Vibrace motoru a pedal u podlahy
02.06.2010 18:49 - Vibrace motoru a pedal u podlahy 2347235
NorMack
Město: Olomouc, Auto: Počet příspěvků: 3
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravim citroenaci,

mel bych moznost koupe citroenu C5 break HDI 80kW ktera je moc hezka, ale potreboval bych poradit se dvemi vecmi.
Kdyz se studeny motor nastartoval, tak byly citit vyrazne vybrace, nebo spis jakoby houpani motoru, po jeho zahrati se tento jev zklidni. Na motoru pry byly 2 silentbloky meneny, tak si nejsem jisty, jestli tam jsou jeste nejake, nebo to muze byt jeste i necim jinym. Na xantii jsem mel kdysi neco podobneho a silentblok to vyresil.

Dalsim problemem je to, ze pedal plynu je sveseny az temer k podlaze a zabira tak ve velmi malem rozsahu. Da se pedal nejak nastavit? Prizvednout? Zkousel jsem jej nohou nadzvednout a byla tam dovrchu velka vule.

Diky za odpovedi, jestli reknete ze je to OK, tak si jej koupim, byl jako-by vyjel z tovarny, krasne cistoucky, vonavy a po vcelku velkem servise (nové kotouče, brzdy, stabilizátory, koule, rozvody a spojka, žhaviče...) stal by urcite za to...

02.06.2010 19:46 - Re: Vibrace motoru a pedal u podlahy 2347242
Barlow
Město: Petrovice u Blanska, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 152
99 Poslat soukromou zprávu
ohledne pedalu procti si tohle nabo zadej do vyhledavani : lanko plynu

02.06.2010 19:51 - Re: Vibrace motoru a pedal u podlahy 2347243
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jsi z Olomouce,takse s tim zastav

02.06.2010 20:19 - Re: Vibrace motoru a pedal u podlahy 2347245
NorMack
Město: Olomouc, Auto: Počet příspěvků: 3
99 Poslat soukromou zprávu
Diky za odpovedi. Mezitim jsem neco malo procetl a aspon ten pedal se zda byt malou zavadou. Auto kupuji v Brne a asi s nim radej zajedu na prohlidku do Citroenu. Az jej budu mit tak jsem u tebe pecenej varenej

02.06.2010 23:02 - Re: Vibrace motoru a pedal u podlahy 2347252
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
hupanie a pod. mozu byt striky alebo regulator vysokeho tlaku
pedal sa da nastavit, vybrat filter vzduchu a dostatnes sa k potenciometru, kde treba "dostelovat" lanko (hladaj vo fore najdes)

inak skor by som zasiel za niekym pred kupou, resp. s niekym ako po kupe a potom sa divit ...
(tym som chcel povedat ze ta prohlika v autorizovanom servise moze k niecomu byt, ale skor ti nepovie to co chces / potrebujes vedet)

07.06.2010 21:18 - Re: Vibrace motoru a pedal u podlahy 2347589
NorMack
Město: Olomouc, Auto: Počet příspěvků: 3
99 Poslat soukromou zprávu
Tak nakonec jsem auto zavezl do Krelova za autodiagnostikem, zjistil mi 3 ze 4 vstriku vadne, jeden byl totalne natvrdo sekly, dalsi davaly take spatnou davku, zajimave ze auto jelo fakt hezky, jen start i zhasinani byly...takove tvrdsi . Vycetl mi take ze ma auto o cca 70000vic nez bylo prezentovano, a tak uz zitra vuz putuje zpet za majitelem, jelikoz slevu mi dat nechtel Timto moc dekuji za pomoc a preji hodne spokojenych km za volanty vasich vzducholodi


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator