Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||

Diskuzní fórum / Motor, převodovka, výfukový systém / Automatická převodovka AM6
|< < 1 ... 33 34 35 36
11.11.2019 10:34 - Re: Automatická převodovka AM6 3247213
Klusee
Město: Brno, Auto: Počet příspěvků: 14
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
BobS napsal(a):
Zdravím místní klubaře,
sháním tip na mechanika/servis, který by byl schopen dát tu moji AM6 do latě. Ve zkratce - kope při řazení směrem dolů (nejvíce kolem 3.-4. stupně), celé se to zintenzivňuje s tím, jak se skříň s jízdou zahřívá. Dokáže to dojít i do stavu, kdy se na mi za jízdy objeví hláška "Gearbox faulty", v diagnostice se uloží chyba P0741. K tomu všemu se mi navíc občas stane, že po nastartování zařadím páku do D, nebo R a auto se ani nehne. Můj laický tip - mechatronika
Nechci s tím tedy absolvovat žádné brutální přesuny, takže kdybyste věděli o někom ideálně v Ústeckém kraji, popř. v Praze a blízkém okolí, budu moc rád za jakýkoli tip

Ahoj, s klidnym svedomim mohu doporucit Davida Patocku. Zabyva se servisem automatickych prevodovek na prevazne na Volvo, ale AM6 by mela byt totozna prevodovka s temi volvimi. Zkus si zavolat.
.link.

11.11.2019 10:38 - Re: Automatická převodovka AM6 3247215
BobS
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.7 V6 HDi 208k (150kW)Počet příspěvků: 10
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Klusee napsal(a):
Ahoj, s klidnym svedomim mohu doporucit Davida Patocku. Zabyva se servisem automatickych prevodovek na prevazne na Volvo, ale AM6 by mela byt totozna prevodovka s temi volvimi. Zkus si zavolat.
.link.

Díky za tip. S panem Patočkou už jsem volal, vím o něm, bohužel je velmi vytížen (to bude asi platit pro všechny...), tak se poohlížím dál. Nicméně ještě jednou díky za něj, mám na něj taky jen pozitivní reference.

|< < 1 ... 33 34 35 36

Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  

Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator