Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Informační zprávy palubního počítače / 4 Tyre Pressure Sensor Missing
02.05.2009 22:02 - 4 Tyre Pressure Sensor Missing 660570
dr.ada
Město: Kdyně,Hluboká, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 52
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj všichni, včera při cestě z rodiného výletu se mi na mé ponorce objevila následující hláška: 4 TYRE PRESSURE SENSORS MISSING, originálně mám nastavenou němčinu, ale už jsem se párkrát přesvědčil, že pro Vás je lepší AJ tak jsem to přenastavil. Moje domněnka je, že je to vše spojeno s kolama ( mám jiná kola ) originály používám pouze na zimu ( senzory hlídání tlaku) Chtěl bych požádat někoho kdo by mi tuto mou domněku potvrdil nebo vyvrátil. Moc děkuji za Vaše příspěvky a za rady. Petr

02.05.2009 22:04 - Re: 4 Tyre Pressure Sensor Missing 660571
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
znamena to presne ze chybaju senzory v pneumatikach
si to daj kedtak deaktivovat alebo si zozen ventilky a daj doprogramovat

02.05.2009 22:10 - Re: 4 Tyre Pressure Sensor Missing 660572
dr.ada
Město: Kdyně,Hluboká, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 52
99 Poslat soukromou zprávu
Děkuji Jumep, moc děkuji za tvou reakci, jak jsi to myslel s těmi ventilky - to se dá taky koupit? Nikdy jsem o tom neslyšel

02.05.2009 22:19 - Re: 4 Tyre Pressure Sensor Missing 660574
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Příspěvek přesunut do správné kategorie

03.05.2009 19:49 - Re: 4 Tyre Pressure Sensor Missing 660587
zralok
Město: Chabařovice u Ústí nad.Labem, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.7 V6 HDi 208k (150kW) TourerPočet příspěvků: 6
99 Poslat soukromou zprávu
dr.ada napsal(a):
Děkuji Jumep, moc děkuji za tvou reakci, jak jsi to myslel s těmi ventilky - to se dá taky koupit? Nikdy jsem o tom neslyšel

mrkni na NET www.pneu DD tam seženeš elektronické ventilky do kol orig.a za 1/2 ceny než u Citronů načíst je musíš bohužel do servisu Citroen ,kola se musí přefouknout na 3,5ATm a jednotlivě načíst do počítače trvá to cca do hodiny.Jinak lze do počítače C5 načíst sada letní + reserva a sada zimní + reserva tedy 10ks kol,bohužel v servisu na to mají mašinku,která komunikuje s autem.

04.05.2009 09:54 - Re: 4 Tyre Pressure Sensor Missing 660603
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
C5 I ma pamet na 4 cidla, nacita sa to za pomoci kodu napisaneho priamo na cidle, je to zalezitost 5 minut. Ak su kody nezname v citroene na to maju ctecku ktora ten kod dokaze s kola precitat. Dalsia moznost je roztocit kolo aby zacalo vysielat ( >30km/h ). Toto vsetko samozrejme cez diagnostiku.

04.05.2009 22:18 - Re: 4 Tyre Pressure Sensor Missing 660641
zralok
Město: Chabařovice u Ústí nad.Labem, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.7 V6 HDi 208k (150kW) TourerPočet příspěvků: 6
99 Poslat soukromou zprávu
Omlouvám se k odpověďi na počet ventilků v počítači u C5 I.generace já mám III.generaci rok 2008 tam lze ty dvě sady-letní i zimní sadu a u každé jěště reservy.Bohužel před C5 jsem měl Peugeota 407SW a počítal jsem že Frantící nejsou tak skrblíci na výbavách v menu PC-P 407 SW měla tutéž možnost jako nyní C5 rok 2008/2009 a to se psal rok 2005.Jinak přidávám GLOSU od prosince 2008 do března 2009 cca po 12.000KM ujetých KM mám již druhou sadu elektronických ventilů orig od Citronů a nějaká zrada to co kouká z ALU kola ven mi do slova upadlo-uhnilo ač je to specielní slitina-přesně ta čast s plastovou čepičkou,kde uvnitř je vlastní část ventilku.Bohužel a díky bohu vždy při stojícím autě a ne za jízdy-jinak by jsem Vám to asi nemohl napsat,neb dle sdělení zastoupení Citroenu ČR samotným gener.ředitelem F.Č,..garantují mi,že pokud dojde k náhlému uniku vzduchu by i ve 130KM/HOD dojedu v klidu,zastavím na silnici,nezničím ALU kolo ani pneumatiku a nikoho na silnici neohrozím a budu živý a zdravý na tomto světě.Já tomu nevěřím a rád by jsem uskutečnil s nějakou motor.společností test v přímém přenosu spolu s TV kamerou,ale zatím sháním řidiče...který by tuto teorii Citroenu CZ v Praze vyvrátil-poku to přežije.PS nevím co po té zprávě na Německé dálnici při cca 190-200Km by se stalo.Týden před upadnutím ventilu jsem tuto rychlost testoval.Tak prosím Vás má-li z Vás kolegů,někdo v rozmezí nákupu Prosinec 2008-březen koupenou novou C5,nebo dokoupené el.ventily pro C5 III.generace jsou totožné s ventily na Peugeot 407.Občas zkontrolovat.Závada se projevuje-zcela čistý stříbrný ventilek ztratí barvu v oblasti venkovního závitu se ze 70% objeví černání těla ventilu a pak je to otázka času stačí se dotknout třeba při mytí houbou a letí jako pták ....: vzduch je fuč. PS :zdravím a přeji méně strarostí Všem co mají C5 i ventilky "OK" než jsem měl po dobu tří měsíců u mé C5 já sám.Pokud má někdo z Vás vysvětlení uvítám pomoc i servis,kde si neví rady čím to je.Bohužel denně se vyrobí 250KS CITROENU C5 a já jsem zatím jedinný co má problémy-to je of.sdělení našich zást.Citroenu CZ v Praze.

22.02.2013 09:31 - Re: 4 Tyre Pressure Sensor Missing 2550409
cybertm
Město: JIHLAVA, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 7
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Dneska mi taky zůstal v ruce celý vršek s ventilkem... naštěstí na pumpě při dofukování.

22.02.2013 20:06 - Re: 4 Tyre Pressure Sensor Missing 2550577
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
jo, bohuzial sa to stava a nie si prvy, ten hlinik z ktoreho to je strasne skrehne a potom ho ulomis

jednemu cloveku ho zena ukopla ked okopavala sneh z kolies


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator