Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Informační zprávy palubního počítače / Hláška:ANOMALIE WEGFAHRSPERE
15.02.2010 16:31 - Hláška:ANOMALIE WEGFAHRSPERE 1804360
dick
Město: Děčín, Auto: Počet příspěvků: 15
99 Poslat soukromou zprávu
Dnes jsem se odhodlal k výměně H7 levá strana,celkem pohoda cca15min.Po zapojení baterie jsem zkusil nastartovat a naskočila mi tahle hláška,motor nenaskočil.Odpojil jsem a zapojil baterii,vše OK.Domnívám se že jde o IMOBILIZER?Děkuji všem za cenné informace,např.výměna žárovek -jste supr

15.02.2010 16:56 - Re: Hláška:ANOMALIE WEGFAHRSPERE 1804363
JirkaŘ
Město: Havířov-město, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SX BreakPočet příspěvků: 510

99 Poslat soukromou zprávu
Už jsem to tady někde četl... že když se zapojí baterie, tak je třeba počkat asi 3 minuty, aby se odblokoval imobilizér. (Laicky řečeno) . 2 týdny zpět jsem se hrabal v motoru 2,0 HDi bráchovi, přitom měli odpojenou baterku. Po zapojení si dal klíč do zapalování, dal jej do polohy 2 - rozsvítily se kontrolky, nastavil si zatím palubní počítač, datum, čas atd. potom klíče zase dal zpět do polohy 0. A pak už zase otočil klíči tak, že hned potom motor nastartoval. ( Je možné, že třeba ty klíče do plohy 0 ani nemusel dávat, přesto si pamatuji, že se tady psalo o 3-minutovém intervalu kvůli zabezpečení vozu...)

15.02.2010 20:26 - Re: Hláška:ANOMALIE WEGFAHRSPERE 1804394
DOUFAK
Město: KARLOVY VARY, Auto: Citroen C4 Grand PicassoPočet příspěvků: 650
99 Poslat soukromou zprávu
dick napsal(a):
Dnes jsem se odhodlal k výměně H7 levá strana,celkem pohoda cca15min.Po zapojení baterie jsem zkusil nastartovat a naskočila mi tahle hláška,motor nenaskočil.Odpojil jsem a zapojil baterii,vše OK.Domnívám se že jde o IMOBILIZER?Děkuji všem za cenné informace,např.výměna žárovek -jste supr

Baterii není nutné odpojovat-tedy,pokud nemᚠruce,jako horník.Postupně slezeš na 5minut času výměny.Je to brnkačka a už se to tu probíralo.Zadej do políčka HLEDEJ vpravo NAHOŘE výměna žárovky H7 a mᚠto ...

16.02.2010 21:30 - Re: Hláška:ANOMALIE WEGFAHRSPERE 1804433
dick
Město: Děčín, Auto: Počet příspěvků: 15
99 Poslat soukromou zprávu
CHtěl bych zareagovat na vysvětlenou,po zapojení jsem čekal asi 3min.,nicméně baterii jsem odpojoval už vícekrát a ta hláška mi naskočila poprvé.Musím se přiznat,nevím jestli je v každé C5 IMOBILIZER nebo je to problém v překladu.Mám nastavenou němčinu,protože v té se aspoń trochu orientuji.K té výměně H7,to jsem psal jen proto,abych vysvětlil to odpojení baterie.A aby se vědělo kde jsem se hrabal,jestli jsem tam nemoh něco vyondit.Příspěvky o výměně žárovek jsem četl,obával jsem se že to bude horší,ale je to lepší strana.

16.02.2010 23:32 - Re: Hláška:ANOMALIE WEGFAHRSPERE 1804447
Rafmartin
Město: Zálesie, Auto: Citroen C3 HDiPočet příspěvků: 209

99 Poslat soukromou zprávu
dick napsal(a):
CHtěl bych zareagovat na vysvětlenou,po zapojení jsem čekal asi 3min.,nicméně baterii jsem odpojoval už vícekrát a ta hláška mi naskočila poprvé.Musím se přiznat,nevím jestli je v každé C5 IMOBILIZER nebo je to problém v překladu.Mám nastavenou němčinu,protože v té se aspoń trochu orientuji.K té výměně H7,to jsem psal jen proto,abych vysvětlil to odpojení baterie.A aby se vědělo kde jsem se hrabal,jestli jsem tam nemoh něco vyondit.Příspěvky o výměně žárovek jsem četl,obával jsem se že to bude horší,ale je to lepší strana.

Imobilizer ma kazda c5 a co sa tyka vymeny ziarovky, nemyslim si, ze by si tam nieco mohol pohnut, co by mohlo narobit problemy. Ja mam tenku ruku, baterku nevyberam. ked som ale niekedy bateriu odpojit musel, problem s Imobilizerom som vyriesil zamknutim a odomknutim vozidla. o ziadnom 3min cakani som vtedy nevedel a zamknut a odomknut ma napadlo ako prve. Co sa tyka prekladu, Wegfahrsperre (elektr. Wegfahrsperre) je v preklade imobilizer


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator