Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Hláška:ANOMALIE WEGFAHRSPERE
Rafmartin
16.02.2010 23:32 - Re: Hláška:ANOMALIE WEGFAHRSPERE
99
dick napsal(a):
CHtěl bych zareagovat na vysvětlenou,po zapojení jsem čekal asi 3min.,nicméně baterii jsem odpojoval už vícekrát a ta hláška mi naskočila poprvé.Musím se přiznat,nevím jestli je v každé C5 IMOBILIZER nebo je to problém v překladu.Mám nastavenou němčinu,protože v té se aspoń trochu orientuji.K té výměně H7,to jsem psal jen proto,abych vysvětlil to odpojení baterie.A aby se vědělo kde jsem se hrabal,jestli jsem tam nemoh něco vyondit.Příspěvky o výměně žárovek jsem četl,obával jsem se že to bude horší,ale je to lepší strana.

Imobilizer ma kazda c5 a co sa tyka vymeny ziarovky, nemyslim si, ze by si tam nieco mohol pohnut, co by mohlo narobit problemy. Ja mam tenku ruku, baterku nevyberam. ked som ale niekedy bateriu odpojit musel, problem s Imobilizerom som vyriesil zamknutim a odomknutim vozidla. o ziadnom 3min cakani som vtedy nevedel a zamknut a odomknut ma napadlo ako prve. Co sa tyka prekladu, Wegfahrsperre (elektr. Wegfahrsperre) je v preklade imobilizer

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator