Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Hydraulika, řízení, brzdy / nádobka LDS
|< < 1 2
01.07.2019 14:58 - Re: nádobka LDS 3228193
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
cjeky napsal(a):
Milane "běžný" uživatel (pokud není levý) by to bez diagnostiky mohl dosáhnout tou tvojí metodou ne? Špalky o chlup vyšší než je nejnižší poloha. Když teda nemá tu diagnostiku.
Ale to aby by byl připravený s odsávačkou, protože nikdy neví kdo dělal "správnou" hladinu před ním že
Myslím, že "běžný" uživatel na to nemá ... to se špalkama je už vyšší level uživatele

01.07.2019 19:44 - Re: nádobka LDS 3228207
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
ja som ten bezny uzivatel.
pri tej zlej hladine = auto spodna poloha-kvapalina po odmerku som vytiahol striekackou 0.5l . a a nestalo sa vobec nic, auto funguje a subjektivne je makksie
no a vozim v kufri neotvoreny +1liter LDS keby nahodou .
rimmer = to je prave ta legenda medzi servisakmi citroenu...
a preco 0.5litra? lebo tolko tam ten truba v servise odhadom dolial, videl som to

01.07.2019 22:50 - Re: nádobka LDS 3228227
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
robo napsal(a):
ja som ten bezny uzivatel.
pri tej zlej hladine = auto spodna poloha-kvapalina po odmerku som vytiahol striekackou 0.5l . a a nestalo sa vobec nic, auto funguje a subjektivne je makksie
no a vozim v kufri neotvoreny +1liter LDS keby nahodou .
rimmer = to je prave ta legenda medzi servisakmi citroenu...
a preco 0.5litra? lebo tolko tam ten truba v servise odhadom dolial, videl som to

Soudruzi, žádná legenda ... Běžná praxe, dělám zásah na hydraulice, potřebuji odtlakovat systém, proto že ve spodní poloze jsou koule, trubky i pístnice stále pod plným tlakem...!!! Tak že odtlakuju buď diagnostikou nebo " na špalky" a z nádobky valí gejzírky ... pokud nejsem nachystaný s odsávačkou Několik stížností, že je tvrdý podvozek .... pokud byly koule OK, vždy pomohlo odsát přebytečnou LDS

robo, ty si ve spodní poloze vytáhl 0,5 litru, ale dalšího minimálně 0,75 až 1 litr bylo natlačeno v koulích a pístnicích a to by už nádobka nepobrala při odtlakování systému

Taky už tu bylo pár brečících s prasklou nádobkou, proč asi?

02.07.2019 19:50 - Re: nádobka LDS 3228400
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Já když dělám ramena (kdy odtlakovávám) tak mám už preventivně odsávažku v nádobce = je to rychlé a nenasviním si v dílně - každá druhá hlavně se sportem přeteče( jsou případy kdy je v provozní poloze víc než nad dno košíčku) - lidi jsou hohatí = L LDS 250,- + zateklé BHI (motory , pojistky atd..)
A je zajímavé že i plná plastová nádobka na LDS dovede že auto-hydraulika která pracuje s daleko vyššími tlaky toto dovede (než bouchne pokud je tam opravdu o hodně víc LDS)

02.07.2019 20:17 - Re: nádobka LDS 3228412
venaval
Město: Železná Ruda, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 49
99 Poslat soukromou zprávu
a je stim spojený ,když jsem zkoušel hydro nahoru dolu že u každýho kola byl flek? ,všimnul jsem si toho z fotek .protože jsem popojížděl ve zvedlé poloze a zaparkoval jinak a pak vyfotil.

02.07.2019 20:59 - Re: nádobka LDS 3228432
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Já když dělám ramena

To JÁ když dělám ramena tak na celou odsávačku se*ru ...
Jen vždy vytáhnu jednu trubičku u zadní pístnice z manžety a pokud je tam toho moc přes limit, tak to tama vyfuní, páč je to napojené uplně nahoře na nádobce LDS. Víc to neřeším. Rychlé, spolehlivé a účinné

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator