Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Autoradio s CD - funkce "mute" pro handsfree
04.05.2009 22:56 - Autoradio s CD - funkce "mute" pro handsfree 660642
Sena
Město: Pardubice, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SX BreakPočet příspěvků: 92

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Chci se zeptat jestli někdo náhodou neví jestli autorádio s CD přehrávačem (CD měnič nepřipojen) v C5 I 2002 má možnost připojení funkce "mute" od sady handsfree. To znamená, že od handsfree jde vodič který se má připojit k autorádiu (pokud to má) a během hovoru se rádio automaticky ztiší.
No myslím si že nejspíš nee

05.05.2009 09:37 - Re: Autoradio s CD - funkce "mute" pro handsfree 660646
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
Ak si dobre spominam mute tam je dokonca snad ISO kompatibilni

12.05.2009 21:42 - Re: Autoradio s CD - funkce "mute" pro handsfree 660803
Sena
Město: Pardubice, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SX BreakPočet příspěvků: 92

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Jaký je vlastně odborný (obchodní) název tohoto radia, kdybych chtěl na netu někde najít zapojení. (např RD1 nebo jak...)

12.05.2009 21:50 - Re: Autoradio s CD - funkce "mute" pro handsfree 660804
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
nemusis hledat presny typ,je to zapojeni podle ISO
pokud mute radio neumi staci pouzit prepinani repro

muze zjistis jednotuse tak ze uzemnis pin na konektoru ,pokud funkci ma radio vypne repro...pokud ovsem nema nf vstup tak ti z repro nepujde HF ,ale jen z repro od HF,proto je elegantnejsi pouzit zmineni prepinac repro ktery zajisti ze zvuk z HF pujde do repro

12.05.2009 22:23 - Re: Autoradio s CD - funkce "mute" pro handsfree 660805
Sena
Město: Pardubice, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SX BreakPočet příspěvků: 92

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Díky

17.05.2009 21:10 - Re: Autoradio s CD - funkce "mute" pro handsfree 660864
Sena
Město: Pardubice, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SX BreakPočet příspěvků: 92

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tak jsem zase pokročil. Za prvé, jak jsem hledal všude možně na netu něco o rádiu v mé C5, tak jsem nakonec zjistil že je zde .link. v návodech a tam je to co jsem hledal.
Za druhé dnes jsem se podíval na konektory zezadu radia a odskoušel dle návodu \"diagnostiky\" funkci Mute a ta FUNGUJE a na displeji se zobrazí EXT MUTE. Akorán na ISO konektoru není osazen kontakt takže ho musím sehnat a doplnit (číslo na ISO - A1)
Za třetí, dle servis. manuálu k rádiu (mimochodem Clarion PU-2472B) by měl na dvacetipinovém ISO konektoru na pinech 11 a 12 být AUX + - což by mohl být právě nf vstup od HF do repro v autě. Nemůžete to někdo potvrdit? Nechce se mi to zkoušet na risk abych něco nepos... . Jinak na tom konektoru je zapojený pouze pin 5 a 6 a jde to někam do kabeláže v autě co to je netuším protože dle servis. manualu tam nic nemá být. Data pro displej jdou z napajecího ISO konektoru.

Jó, a proč tohle téma se zobrazuje špatně????!!!! Rozhozená nesmyslně stránka.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator