Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Autoradio s CD - funkce "mute" pro handsfree
Sena
17.05.2009 21:10 - Re: Autoradio s CD - funkce "mute" pro handsfree
Za?iato?n?k
Tak jsem zase pokročil. Za prvé, jak jsem hledal všude možně na netu něco o rádiu v mé C5, tak jsem nakonec zjistil že je zde .link. v návodech a tam je to co jsem hledal.
Za druhé dnes jsem se podíval na konektory zezadu radia a odskoušel dle návodu \"diagnostiky\" funkci Mute a ta FUNGUJE a na displeji se zobrazí EXT MUTE. Akorán na ISO konektoru není osazen kontakt takže ho musím sehnat a doplnit (číslo na ISO - A1)
Za třetí, dle servis. manuálu k rádiu (mimochodem Clarion PU-2472B) by měl na dvacetipinovém ISO konektoru na pinech 11 a 12 být AUX + - což by mohl být právě nf vstup od HF do repro v autě. Nemůžete to někdo potvrdit? Nechce se mi to zkoušet na risk abych něco nepos... . Jinak na tom konektoru je zapojený pouze pin 5 a 6 a jde to někam do kabeláže v autě co to je netuším protože dle servis. manualu tam nic nemá být. Data pro displej jdou z napajecího ISO konektoru.

Jó, a proč tohle téma se zobrazuje špatně????!!!! Rozhozená nesmyslně stránka.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator