Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod.
|< < 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 > >|
12.12.2017 18:08 - Re: Bluetooth + USB - funkcne iba v zime 3117255
mevi
Město: Litoměřice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 8
99 Poslat soukromou zprávu
Dobrý den. Snad se nebudete zlobit když se zeptám bavíte se o radiu RD4 s nějakou dalši rozšiřovací krabičkou NOMADE?? To jako RD4ce dodá funkci USB a bluetooth? Nebo je to něco jako KML od parrotu? Nebo řešíte poruchovost RD45 s vestavnym usb a bluetooth? Máte někdo zkušenosti s tímto? .link. Nebo je to krok vedle? Rád bych svou C5 dovybavil možností přehrávání přez USB. Děkuji Mevi

12.12.2017 19:21 - Re: Bluetooth + USB - funkcne iba v zime 3117261
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
no KML byla prvni verze BT bez USB ...
pak byli/jsou jednotky NOMADE s USB..jsou poruchove a stoji 10xxx
RD45 si nejsem jisty jestli se do X7 davali a jestli ano tad do faceliftovych
ten odkaz je RD45 urcena pro cinsky trh a moc dobre se to s nasim evropsym autem nekamaradi a to nemluvne o kvalite zvuku
jestli by spis nebylo lepsi RDE ktere ma supr zvuk a umi i A2DP vcetne nazvu skladeb
vyrabi to pro PSA Pioneer

Přílohy:
20171212_185941.jpg ( 6653550b ) -
20171212_185955.jpg ( 6746139b ) -
20171212_190011.jpg ( 6014516b ) -

12.12.2017 20:31 - Re: Bluetooth + USB - funkcne iba v zime 3117287
konqui
Město: Kousek od opavy, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 209
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
To je Martine super, ale asi je to bez navi, co?
Protože bych moc rád nahradil svůj zasraný RNEG nečím alespoň z >20 století s co nejmenšími náklady (

12.12.2017 20:59 - Re: Bluetooth + USB - funkcne iba v zime 3117292
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
no ano je to bez navi,ale je to nezavysle na dalsim LCD
cili pokud by jsi chtel dat pryc RNEG muzes si na misto kdy byl LCD dat treba tablet

PS: RNEG neni spatnej,jen jste si nepadli do oka

13.12.2017 06:34 - Re: Bluetooth + USB - funkcne iba v zime 3117342
konqui
Město: Kousek od opavy, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 209
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
No tak to je super reseni mit sva bastly, ktere spolu nefunguji. RNEG neni spatnej, jen patri do minuleho stoleti. nemas zkusenost treb as timhle? .link.

13.12.2017 09:37 - Re: Bluetooth + USB - funkcne iba v zime 3117369
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
konqui napsal(a):
nemas zkusenost treb as timhle? .link.


co jsi to psal o bastlech ??
k RNEGU : proc minule stoleti,zkus to specifikovat ..co ti vadi? grafika,presnost,funkce,ovladani,audio?

13.12.2017 10:06 - Re: Bluetooth + USB - funkcne iba v zime 3117377
konqui
Město: Kousek od opavy, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 209
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
USB

13.12.2017 10:29 - Re: Bluetooth + USB - funkcne iba v zime 3117392
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
padny argument

21.12.2017 00:29 - Re: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod. 3119223
madlife
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 3
99 Poslat soukromou zprávu
az to nekdo zkusite dejte vedet uz na to koukam alespon rok

21.12.2017 07:27 - Re: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod. 3119255
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Nejsem zastánce ,,doplňků" ale řešení tabletu co sem někdo dal se mi docela líbylo. Ale já jsem zastánce originálu a nejlépe mne vyhovuje RT4-5 (jediné co by mohla umět navíc je kamera, ale i to se dá obejít přes video)

21.12.2017 07:56 - Re: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod. 3119256
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
rt4/5 je takove zvlastni Italske radio s vypocetnim vykonem a grafikou za kterou by se nemusel stydet i notebook pro nenarocne degradovany pouzitou grafikou a LCD , tunerem s audiem za ktere by se zase mel stydet i rusky tranzistorak
video vstup by se na kameru blbe propinal,jen rucne coz je nepohodlne nebo pomoci externiho boxu,coz je zase vzhledem k pridane hodnote pomerne drahe
oproti tomu je RNEG postaveny jako lowcost na v podstate jednom cpu ktery mela v te dobe kazda prenosna navigace ...tento CPU umi podstatne vice nez predvedli Nemecti vyvojari napriklad USD MASS i OTG a 2x SD karta ovsem to by se asi muselo chtit tohle dotahnout do konce,,coz nemci moc neumi ...na druhou stranu ma perfektne udelane TMC a audio

12.01.2018 21:14 - Re: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod. 3124078
pepik8888
Město: Rudňany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 BlueHDi 150k (110kW)Počet příspěvků: 79
99 Poslat soukromou zprávu
Mam v aute radio RD4 Blaupunkt a chcel som k tomu bluetooth na streamovanie hudby z mobilu,kedže nemám originál handsfree.Tak som si kupil taku paradnu krabičku a už možem počúva hudbu čo mám v mobile.Len prišiel zle napinovaný tak som sa z tým musel trošku pohra,ale už funguje tak ako má.

Přílohy:
adapter.jpg ( 124059b ) - Bluetooth adapter PSA

13.02.2018 11:31 - Re: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod. 3131600
myneur
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 305
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jak se začalo řešit na .link.

Našli jste způsob, jak streamovat bluetooth do RNEG a ovládat aspoň PREV/NEXT/PAUSE z volantu? Ideálně zachovat hands-free.
Často poslouchám podcasty, proto potřebuji pauzu nebo vrátit zpět nebo přeskočit.

Listovat skladby a hrát z USB/SD tu čtu, že RNEG nejde donutit, pokud to někdo nepokořil(?).

Našel někdo možnosti?
- USB BOX z iPodu, který je pro zvolení skladby pobřeba vždy odpojita z USB je na nic, pokud nejde listovat skladby, RD4 to umělo přes RDS Document)
- XCarLink New Bluetooth? Ví někdo, jak to funguje s Hands-free? Má to svůj mikrofon nebo to bere built-in?
Je nějaká lepší možnost?

Díky

13.02.2018 13:30 - Re: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod. 3131641
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
reseni je radio RD45 - od Pioneer, ktere je ovsem bez navigace,kterou ty na druhou stranu stejne nechces,protoze jak jsi napsal je spatna...

15.02.2018 23:13 - Re: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod. 3132111
myneur
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 305
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Nikdo asi na nic nepřišel, takže nejlepší low-cost řešení zdá se XCarLink NEW BT Smart: .link. - v Android telefonu mu vypnout Handsfree službu, takže ta se připojí na RNEG a paralelně streaming pres XCarLink. Nepůjde nic vybírat z rádia, nastartovat se to musí na mobilu, ale bude fungovat pauza/next z volantu přes changer.

Dále jsem našel, že nějaký borec doletoval do RNEG USB a BT Streaming, ale je to bastl: .link.

Drahá, ale nejpohodnější varianta je nahradit RNEG za RT6.

16.02.2018 08:04 - Re: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod. 3132119
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
myneur napsal(a):
Nikdo asi na nic nepřišel, takže nejlepší low-cost řešení zdá se XCarLink NEW BT Smart: .link. - v Android telefonu mu vypnout Handsfree službu, takže ta se připojí na RNEG a paralelně streaming pres XCarLink. Nepůjde nic vybírat z rádia, nastartovat se to musí na mobilu, ale bude fungovat pauza/next z volantu přes changer.


no vecne omilany Xcarlink..je to predrazena skatule ktere emuluje protokol CD changeru,cili 6 adresaru po 99 skladbach...A2DP bude takove prizpusobene,nebo jak pises vse si udelej na mobilu,za me nepouzitelne
take nevim co je v Androidu vypnout sluzbu HF ?? to je trochu nesmysl


myneur napsal(a):
Dále jsem našel, že nějaký borec doletoval do RNEG USB a BT Streaming, ale je to bastl: .link.



tohle uz tu nekdo postnul...ten "borec" je rus...a to co tam dal je 5 dolarovy USB/fm prehravac...
tim dobastlenim si budes muset vybrat jestli chces HF nebo BT audio,A2DP to neumi....zvuk z tohodle modulu je priserny...to uz je mega prasarna


myneur napsal(a):
Drahá, ale nejpohodnější varianta je nahradit RNEG za RT6.


za me je nepohodlnejsi varianta nevymejset takove pico.iny a poslech pouzit audio-in nebo MP3 CD
nerikej mi ze na CD toho bude malo..auto neni koncertni sin...a ne kazda technologie je u tohodle technicky zaostaleho skvostu od citroenu je dostupna,to budes muset zabit prasatko a poridit jinou znacku,ale porad je to auto...

16.02.2018 09:28 - Re: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod. 3132121
myneur
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 305
U??vate? Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
take nevim co je v Androidu vypnout sluzbu HF ?? to je trochu nesmysl

Je to možné u každého BT zařízení zakázat vybrané služby: viz přílohu. Android 7.

Ad MP3 CD: nemám CD vypalovačku. Zrovna C5 je koncertní síň a mobilní obývák na dlouhé cesty CD je mrtvé.
Ad audio-in: nejde to zapauzovat, přeskočit a v případě použití telefonu i jako navigace je potřeba mít po autě natahané dva kabely na různá místa. To je fakt vopruz.

Přílohy:
bt.png ( 58752b ) -

16.02.2018 13:10 - Re: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod. 3132150
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
android nema zadnou handsfree sluzbu,pouze preneos audia ktere neni jen pro HF ale napriklad pro sluhatka atd...i dle toho co jsi prilozil je to zdrejme
BT slave zarizeni ma kazde svuj ucel...(seriovy,port,audio,ADP naprikad) neni to tak ze umi vsechno a ty si jen vyselektujes co potrebujes ..je potreba rozlisit co je master a co slave

ze nemas vypalovacku neni problem technologie ale tvuj,podle me ..ja vypalovacku mam ,nebojim se ji pouzit a nevidim v tom problem...a urcite nejsem sam...

myslim ze tvuj problem je ten ze nevis k cemu ruzne veci primarne maji slouzit a hledas si nesmyslne pozadavky...mobilni telefon je prote telefon a ne multimedialni vseucelove centrum ani automobilova navigace..pokud ty funkce ma ,ano super souhlasim,ale je to porad telefon...
nevidim duvod proc by neslo zarizeni pripojene k line-in zapauzovat ?

podle me ten opruz jak pises si delas sam....mozna by jsi mohl prehodnotit k cemu je telefon, k cemu prehravac muziky a ze CD neni opravdu mrtve a razem zjistis jak je ten svet vlastne jednoduhej kdyz se nedela slozite

16.02.2018 20:21 - Re: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod. 3132247
myneur
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 305
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tou selekcí jde vybrat k čemu se dané zařízení používá a připojí se pak obě dvě najednou, každé na jinou funkci. Že to funguje jsem zkoušel s paralelně zapojenými BT sluchátky a HF v autě.

Chápu, že tvoje preference je přehrávat si CDčka a nemám s tím problém, ale mně přijde jednodušší přidat do auta krabičku, která vyřeší hudbu nebo vyměnit rádio, abych měl navíc aktuální mapy, než si kupovat vypalovačku a nechávat si domontovávat hands-free a začít na každou delší cestu pálit placičky a přemýšlet, co na ně dát a každý týden pálit placičku s novými podcasty.

Jinak je mi jedno, jestli hrát z mobilu nebo jiného zařízení. Někam chci dát svých 30GB hudby, audioknih a podcastů a v autě si vybrat, co se zrovna hodí mně nebo sedne spolucestujícím. Telefon jsem řešil jen, že mi to přišlo nejjednodušší. Navíc protože tam jsou aktuální mapy s trafficem.

Zřejmě používáme auto jinak a máme jiné preference. To je v pořádku. Já preferuji jednorázové řešení, a pak roky klid. Stará C5 mi vydržela 8 let... Píšu to sem pro ostatní, protože se v historii někdo taky ptal. Nenutím nikoho chtít to stejně.

16.02.2018 21:32 - Re: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod. 3132293
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
ne ty mi nerozumis...ja ti rekl ze mas v aute prehravac MP3 a ty jsi mi oponoval ze CD je mrtve..coz ja si nemyslim...
mas v aute nekolik mouznosti jak muziku prehrat a tobe je to malo ..chapu jenze jak uz jsem ti psal to musis zabit prasatko,spis prase , a koupit jine auto ...

ja preferuju do auta nena***** spoustu nesmyslu a mam klid...kdych si chci pustit muziku,pustim si ji z CD a rozhodne nebudu utracet za nesmysl nesmyslne penize jen proto abych to mel...
30gb hudby nedas nikam ze soucasnych MMS u citroenu,a pokud je das na USB tak si nejsem jistej jak se v tom vyznas..ale asi jo,ra dam prednost rizeni...
mas RNEG a v nem aktualni mapy jsou i s TMC..co tam mas dal ?
mas RNEG tak proc by jsi mel neco demolovat jak pises ??
jednodussi pridat krabicku ?? proc? jakou...pomer ucel/cena ? porad jsi me nepresvedcil o tom ze v aute kde si muzu pustit muziku ze tri zdroju je potreba dobastlovat neco dalsiho

|< < 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator