Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Připojení zrcátka po výměně celého kusu / C5 II
07.11.2012 10:55 - Připojení zrcátka po výměně celého kusu / C5 II 2518999
m.find
Město: Prostějov, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V ExclusivePočet příspěvků: 2
99 Poslat soukromou zprávu
Hezký den všem,

protože jsem šikovný a povedlo se mi urazit pravé zrcátko a to celkem luxusně - došlo k výměně celého kusu. Celo-elektrické, vyhřívané, s pamětí pro C5-II. Montហproběhla bez problémů, kabely se zdály být o něco kratší, ale nakonec jsem obě kostky zacvakl tak, jak jsem měl... a výsledek? Naklápění odrazové plochy: Ok (nahoru, dolů, vpravo, vlevo). Vyhřívání - nevím, ale... A teď to přijde - zamknu auto a levé zrcátko (neměněné) se sklopí tak jak má a proč myslíte, že píšu? Pravé se odklopí Odemknu auto, dám klíč do zapalování a levé se vyklopí tak jak má a pravé se zavře Tak a teď bych vás chtěl poprosit o radu:

Ví někdo jak toto stylové a tuningové stříhání zrcátky vyřešit?

V balení byly nějaké příchytky a dvě "těla" konektorů (jsou šesti-pinové). Nenašel jsem ale odvahu ty kostky libovolně kuchat a otáčet. On ten náhradní díl a celá ta paráda taky něco stála.

Ten kdo mě dovede k řešení bude po zásluze odměněn. Za řešení nepovažuji zrcátko nastavit a kostky odpojit

Moc díky a pokud už se to zde někde řešilo, tak předem omluva, ale hledal jsem, googlil jsem, volal jsem, ale sám nevyřešil.

Přeji usměvavý den, Martin

07.11.2012 13:58 - Re: Připojení zrcátka po výměně celého kusu / C5 II 2519063
m.find
Město: Prostějov, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V ExclusivePočet příspěvků: 2
99 Poslat soukromou zprávu
Tak opravdu se musi prepinovat jeden z tech dvou sestipinovych konektoru. Prohazuje se zeleny se zlutym a proto jsou kostky rozdelavaci a proto jsou v baleni nahradni... No a tak. Uz to slape jak ma.

07.11.2012 18:40 - Re: Připojení zrcátka po výměně celého kusu / C5 II 2519164
jumep
Příspěvek byl vymazán. Vymazal(a) najk, 07.11.12 19:17
Důvod: toto není rada, zrcátko již koupené!!

07.11.2012 18:50 - Re: Připojení zrcátka po výměně celého kusu / C5 II 2519165
Darja
Příspěvek byl vymazán. Vymazal(a) najk, 07.11.12 19:18
Důvod: to samé co předseda nad tebou


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator