Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Konektor palivového čerpadla
18.10.2012 21:12 - Konektor palivového čerpadla 2513663
kuno24
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 II 1.8i 16v XPočet příspěvků: 3
99 Poslat soukromou zprávu
Ahojte
potreboval by som poradi ohžadom konektora palivového čerpadla. Do čerpadla pod sedačkou idú 4 káble. Hnedý zeleno-žltý hrubší, zeleno-žltý tenší a žltý. Potreboval by som konkrétne vedie ktorý kábel dáva signál z plaváku do počítača ktorý potom ukazuje palivo. Jediné čo viem je že ten hnedý je prívod +12v.
Vopred ďakujem

18.10.2012 21:18 - Re: Konektor palivového čerpadla 2513664
zhrado
Město: Zh, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 767
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tie 2 tenké idú priamo do BSI, to je info z plaváku o hladine paliva. 2 hrubé sú napájanie čerpadla.

18.10.2012 21:29 - Re: Konektor palivového čerpadla 2513668
kuno24
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 II 1.8i 16v XPočet příspěvků: 3
99 Poslat soukromou zprávu
Ešte aby som to upresnil čo som zistil
Hrubšie káble:
Hnedý- +12v napájanie
zeleno žltý- tam sa objaví nejaké napätie len pri naštartovanom aute

tenšie káble:
zeleno žltý: 0V stále
žltý: tam je nejaké kolísavé napätie aj pri vypnutom motore aj zapnutom motore
totižto o čo mi ide potrebujem zapoji emulátor palivomeru aby mi resetlo palivomer pri každom naštartovaní, lebo aj keď jazdím na LPG o čom auto nevie mi klesá hladina paliva. A neviem ktorý z tých káblov je ten signál pre BSI.

19.10.2012 13:40 - Re: Konektor palivového čerpadla 2513761
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
to klesanie nezastavis, lebo bsi ignoruje udaj z plavaku a len ho resetne ak zaznamena po zastaveni, vypnuti kluca na 1min a po zapnuti dostatocne velku zmenu v objeme nadrze voci poslednemu udaju ktory si pamata

robi sa tam resetovatko, ze odpojis a zapojis plavak tym zisti ze mal 0 a po zapati kluca ma aktuany stav, ale za jazdy bude klesat vzdy

a inak nehladaj podla farby kabla ale podla cisel pinov konektoru alebo cisel na kabli
vecer ak si spomenem ti mozem pozret schemu

19.10.2012 17:59 - Re: Konektor palivového čerpadla 2513819
kuno24
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 II 1.8i 16v XPočet příspěvků: 3
99 Poslat soukromou zprávu
Ano ja viem ze klesaniu pocas jazdy nezabranim. Mam kupene to resetovatko aby to resetlo vzdy po starte. Len potrebujem vediet cislo kabla ktory dava udaj z plavaku do bsi. Velmi by si mi pomohol keby si mi pozrel v scheme to cislo kabla. DAKUJEM


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator