Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem
1 2 3 4 > >|
19.05.2011 20:01 - Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem 2391267
tomix
Město: Ceska lipa, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 232
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdar
Mam dotaz poridil jsem novy tel:.link. a pri propojeni Bluetooth z autem se sparuje ! Ale nezobrazi se seznam telefonu a nejde ovladat na radiu . Starej tel se sparoval nacetl seznam a vse jsem ovladal na radiu .Nemate nekdo stim zkusenost.
Diky

19.05.2011 20:10 - Re: Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem 2391269
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
tomix napsal(a):
Zdar
Mam dotaz poridil jsem novy tel:.link. a pri propojeni Bluetooth z autem se sparuje ! Ale nezobrazi se seznam telefonu a nejde ovladat na radiu . Starej tel se sparoval nacetl seznam a vse jsem ovladal na radiu .Nemate nekdo stim zkusenost.
Diky

Rekl bych ze to bude tim OS, asi nema standartni funkce pro synchronizaci ktere podporuje HF v aute. Co jsi mel pred tim za telefon?

19.05.2011 20:18 - Re: Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem 2391270
tomix
Město: Ceska lipa, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 232
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Simens CX 75 a manzelka ma Nokia 3110c a tam mi jde i hlasove vytaceni.
Da se stim neco delat? Diky

19.05.2011 20:22 - Re: Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem 2391271
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
No, konkretne ti bohuzel asi neporadim, pravdepodobne s tim asi nic delat nepujde. Jedina moznost je, ze by existovala nejaka aplikace ktera by to osetrovala, ale to se mi taky moc nezda. Priznam se, ze o operacnim systemu, ktery v tom telefonu je jsem slysel dnes poprve, takze ho vubec neznam.
Treba se najde nekdo kdo do toho vidi vic a treba bude i vedet jak na to.

19.05.2011 20:59 - Re: Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem 2391276
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
Samsung Wave je prvým telefónom s novým operačným systémom Bada v našich končinách. Prvenstvo má taktiež v použití technológie Bluetooth 3.0, ktorá však nežnie prílišnú popularitu.

--

skusil by som napisat na podporu samsungu, mozno to niekto poriesi
este otazka, aka je to BT sada? (origo alebo parrot, nokia?)

31.08.2011 01:08 - Re: Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem 2410653
ribuc
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SX BreakPočet příspěvků: 2
99 Poslat soukromou zprávu
Pěkný podvečer všem.
Mám stejný problém. Nový telefon Samsung Galaxy II se sice připojí, ale nepřenese tel.seznam, seznam posledních hovorů atd. Auto se chová jako Bluetooth sluchátko !.
Všechno tohle uměl můj starý Sony Ericson K750.
Pokud mi někdo poradí, budu velmi vděčný ...
risa

31.08.2011 09:31 - Re: Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem 2410680
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
obcas byva nejaky upgrade k tomu, je to ale otazne ci nieco bolo spravene a ci citroen tento flash ma


inak bohuzial, budes sa muset spokojit z chovanim sluchatko

31.08.2011 15:31 - Re: Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem 2410767
tomix
Město: Ceska lipa, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 232
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
Samsung Wave je prvým telefónom s novým operačným systémom Bada v našich končinách. Prvenstvo má taktiež v použití technológie Bluetooth 3.0, ktorá však nežnie prílišnú popularitu.

--

skusil by som napisat na podporu samsungu, mozno to niekto poriesi
este otazka, aka je to BT sada? (origo alebo parrot, nokia?)




Origo C5 radio

31.08.2011 16:16 - Re: Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem 2410768
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ako som pisal o riadok vyssie, skusit upgrade, ak tato moznost je
treba ale robit v autorizaku (a moze byt problem vobec najst taky co bude vediet co od neho chceme) / u niekoho kto ma legalnu diagnostiku a pristup do db citroenu

22.11.2011 17:09 - Re: Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem 2426685
tomix
Město: Ceska lipa, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 232
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tak už Samsung funguje jak má z Bluetooth po nové Fim:1.2 Bada a pak Bada:2.0 Beta

22.11.2011 21:06 - Re: Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem 2426727
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2406

U??vate? Poslat soukromou zprávu
My máme ofiko databázi podporovaných telefonů a verzi SW auta, ve který je ten tel plně funkční a většina těchhle a podobných problémů se u nás řeší přeprogramováním auta (jednotky HF). Ono se totiž občas stává,že si lidi koupí nový tel., spárují ho,on normálně funguje,no a najednou přestane jít to,pak ono a nakonec většinou všechno. A myslim,že u Citroenu to bude stejně. Jen je potřeba,jak psal Jumep najít servis,kterej bude vědět,co po nich vůbec chceš...
to Tomix:Teď jsem si všimnul,že jsi z CL. Mám se ti zeptat v Ústí v Citroenu?

22.11.2011 21:25 - Re: Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem 2426740
Roozena
Město: Pragl, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 375

99 Poslat soukromou zprávu
Mno... Celkově je to prapodivné, páč - HF v houpačce je první a to myslim opravdu PRVNÍ, které v součinnosti s mobilem na bázi os Android (aktuálně Zamzung Galaxy SII, předtím Xperia x 10, před před tím nějaký HTC ) zobrazí přímo jméno volaného/volajícího a sám - bez nucení si naváže komunikaci se spárovaným mobilem, jakmile je v dosahu a to i za situace, že se HF v autě aktivuje o několik minut dříve, než je možnost očuchat mobil (typicky - ráno se vzbudim, jdu nastartovat v jupanu, vrátim se domu, očista a pod a pak teprem dorážim vybaven mj i mobilem a samo dojde k propojení) Velice mile mě to překvapilo, páč jsem vlastnil různaký HF - Parroty (vč klonů pro Alpine) , všemi vychvalované Nokie, ale ani hovno... nezobrazovali se jména, k navázání komunikace docházelo jen při inicializaci HF s mobilem v dosahu... za ty prachy shit BTW - počitám, že HF je součástí rádia a tudíž se s nim mohu rozloučit, až budu měnit audio. škoda... veééélká škoda.... v nové Head unitu sice HF je také, ale je jen ve hvězdách, jak bude fungovat a hlavně - kdy bude čas tam vůbec muziku nakopat...

22.11.2011 21:31 - Re: Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem 2426743
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
nemas pravdu,teda v C5 2 je to zvlast jednotka pod tachometrom

v X7, pokial nemas RT4 (kde BT neni, alebo teda nebol), RNEG alebo NG4 (teda navi, co asi nemas, ked chces nejake debilne radio) tak je to rovnako zvlast jednotka, akruat uz umiestnenie netusim

22.11.2011 21:49 - Re: Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem 2426778
Roozena
Město: Pragl, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 375

99 Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
nemas pravdu,teda v C5 2 je to zvlast jednotka pod tachometrom

v X7, pokial nemas RT4 (kde BT neni, alebo teda nebol), RNEG alebo NG4 (teda navi, co asi nemas, ked chces nejake debilne radio) tak je to rovnako zvlast jednotka, akruat uz umiestnenie netusim


Netuším, kde jsem si vysloužil punc vraha dětí v kočárcích a jejich jihočeských matek, když jsem tu nařčen z instalace "debilního" rádia , ale věř, že koncernové rádio je opravdu peklo a to i součinnosti s dodávanými repro. V autě trávim věru mnoho hodin a tohle se dá poslouchat tak na mluvené slovo. Vlastní tuner, zejména jeho citlivost je vynikající - nejlepší, co jsem vůbec kdy viděl, ale audiočást je lowend v pravém slova smyslu. Origo navi jse nechtěl, páč kvalita map, respektive četnost jejich upgrade je děsivá... Z mého úhlu pohledu se investice do slušný muziky vyplatí a to za jistých nepříjemnýc dopadů, které to s sebou ponese, ale nic není tak strašné, jak to vypadá. Obecně často citovaný problém - příjdeš o zvukové info z parkovacích senzorů a ovládání z volantu- nikoliv - toto řeší speciální převodník na CAN, který přenáší nejen remote, ale generuje i pípání. Součástí nového Headunitu je i integrovaný Tomtom s HD trafic - pochopitelně s bezplatnou licencí na aktualizace po doby dvou let. A Ano - designově se samozřejmě nejde udržet originální linie - obzvášt, pokud mám interiér v té pojevené šampaň zlaté, ale to jeholt daň kterou musím zaplatit no...

22.11.2011 21:55 - Re: Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem 2426781
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
skus tam dat origo JBL repro, mne, ako som uz niekolko krat to hodne pomohlo .. ale asi nejsom tolko tuc tuc narocny enem ...

neviem ako to bude v X7, v C5 2 prides o ovladanie displaya celeho, nakolko ten je sucastou radia, teraz si nepamatam ako to bolo riesene v X7

bez prevodniku by som nemenil ani radio v C5 1, kde to je len o prehodeni radia a dotiahnuti +12 klucovych a vymeneni VAN signalu

dalsia vec je nemoznost diagnostiky radia cez lexiu to by mi naramne vadilo
a uplne neposledna vec, take radio skor nalaka nejakeho zlodeja ...

22.11.2011 22:07 - Re: Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem 2426801
Roozena
Město: Pragl, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 375

99 Poslat soukromou zprávu
Origo JBL špatný nejsou - o tom žádná, ale zvukově jsou spíš na to zminované "tuc, tuc".
Já raději jazz či rock či filmovou muziku a pro tyhle účely mi spíše vyhovují Focaly (plus sub v kufru)
Jinak se nehádám - všechny argumenty jsou v pořádku... bez možnosti ovládat rádio z volantu bych na to vysral a na zloděje částečně platí tmavší folie na oknech. Ano - policajti se občas můžou posrat, ale zatim vždy zabral argument, že mě už muziku z auta parkrát vybrali a policie nikdy nikoho nenašla a pokud nejsou schopný tak učinit, tak tohle je holt jediná cesta, která trochu funguje... až na debilní m욝áky v Teplicích to policajti vždycky vzali.

22.11.2011 22:11 - Re: Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem 2426805
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
folie su ina tema, preto len v kratkosti, vzdy si pripadam ako v tanku / P V3S, za mnou len tmavy tunel, zhorsujuci rozhlad z auta

a tie JBL nejsu prave moc na tuc tuc ...

23.11.2011 18:33 - Re: Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem 2427010
tomix
Město: Ceska lipa, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 232
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Hanz 397 napsal(a):
My máme ofiko databázi podporovaných telefonů a verzi SW auta, ve který je ten tel plně funkční a většina těchhle a podobných problémů se u nás řeší přeprogramováním auta (jednotky HF). Ono se totiž občas stává,že si lidi koupí nový tel., spárují ho,on normálně funguje,no a najednou přestane jít to,pak ono a nakonec většinou všechno. A myslim,že u Citroenu to bude stejně. Jen je potřeba,jak psal Jumep najít servis,kterej bude vědět,co po nich vůbec chceš...
to Tomix:Teď jsem si všimnul,že jsi z CL. Mám se ti zeptat v Ústí v Citroenu?




Ne moc děkuji ale mne už to funguje po aktualizaci telefonu

29.12.2011 21:10 - Re: Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem 2436227
citrus
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 612

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
ja mam problem s Nokiou 500. Dva dni BT funguje perfektne (aj hlasove vytačanie, tel. zoznam, zoznam volanych čísel) potom pride problem so spojenim. Vymazem telefon zo zoznamu C5 a pokusam o nove parovanie. Niekedy sa podari, niekedy nie. Napr. vcera vecer nebolo mozne spojit ani sparovat a dnes rano bez problemu. Takze vsetko funguje ale len cca dva dni potom problem a zasa dokola...zaujimalo by ma co sa po tych dvoch dnoch stane ze je problem

29.12.2011 23:22 - Re: Originální HF sada bluetooth - kompatibilita s telefonem 2436239
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
pozreme to ked budeme riesit tie rozvody, mozno sa da upgradnut jednotka

1 2 3 4 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator