Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Stahování okna řidiče / C5 I
|< < 1 ... 3 4 5 6
08.01.2017 15:29 - Re: Stahování okna řidiče / C5 I 3026727
tony
Město: Branky, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 6
99 Poslat soukromou zprávu
Jdu odpojit a zkusím znovu.

08.01.2017 18:31 - Re: Stahování okna řidiče / C5 I 3026769
tony
Město: Branky, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 6
99 Poslat soukromou zprávu
Po cca 3hod. odpojení jsem znovu naučil a už to funguje jak má, hlavně i dálkovým ovladačem. Krátké odpojení baterie asi opravdu nestačí
Díky všem.

13.01.2019 22:01 - Re: Stahování okna řidiče / C5 I 3201251
Mattyfu
Město: Roudnice nad Labem , Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 5
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj včera jsem si domů přivezl tuten popisovaný francouzký šuplík z léta páně 2002 abych to měl k Espáči komplet a pomalu jsem se pustil z toho zase udělat funkční povoz. Celkem mě trápí přední okna, to že mi zadní furt vyjížděla za jízdy nahoru, tak to bylo asi deštěm a dešovým snímačem, blbá kombinace, když mi nešel ani větrák nu což. Auto jsem dal do sucha, vyčistil ovladač oken, žel bohu v předních dveřích stále slyším jen cvakání ovšem pohyb tabulí se nekoná. Na rovinu, zatím jsem to učil foukat, odbržďovat ručku a podobně, ale co by to mohlo být? Motorek, tišák nebo zatuhlé lanovody? Poraďte mi pls..

14.01.2019 08:06 - Re: Stahování okna řidiče / C5 I 3201305
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Mattyfu napsal(a):
Ahoj včera jsem si domů přivezl tuten popisovaný francouzký šuplík z léta páně 2002 abych to měl k Espáči komplet a pomalu jsem se pustil z toho zase udělat funkční povoz. Celkem mě trápí přední okna, to že mi zadní furt vyjížděla za jízdy nahoru, tak to bylo asi deštěm a dešovým snímačem, blbá kombinace, když mi nešel ani větrák nu což. Auto jsem dal do sucha, vyčistil ovladač oken, žel bohu v předních dveřích stále slyším jen cvakání ovšem pohyb tabulí se nekoná. Na rovinu, zatím jsem to učil foukat, odbržďovat ručku a podobně, ale co by to mohlo být? Motorek, tišák nebo zatuhlé lanovody? Poraďte mi pls..

o od PC asi nepůjde - sundej tapecirung a zkontroluj - nejdou obě strany nebo jen jedna ? slyšíš jen cvakání nebo se točí motor pohonu ?

14.01.2019 10:40 - Re: Stahování okna řidiče / C5 I 3201330
Mattyfu
Město: Roudnice nad Labem , Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 5
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj

ano obě přední okna vyhlásila stávku. Slyším jen cvakat ve dveřích relátko či jinou čertovinu, ovšem motorek nedělá nic.

23.01.2019 20:03 - Re: Stahování okna řidiče / C5 I 3203720
Mattyfu
Město: Roudnice nad Labem , Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 5
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj

Tak jsem o víkendu jsem auto píchnul na diagnostiku, zadní okna se mi tam objevila a makaj, bohužel přední se mi objevila ale ani na diagnóze po zmáčknutí ovladače nic, bohužel v testu akčních členů, se mi to přestalo kamarádit a nechtělo mi je povolit. Tak jsem zaklapl noas a šel do tepla domů. Jediný co mě napadá je motorek, ale rozebírat tapec budu jak se trochu oteplí.

18.03.2019 10:06 - Re: Stahování okna řidiče / C5 I 3212166
Mattyfu
Město: Roudnice nad Labem , Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 5
99 Poslat soukromou zprávu
Tak jsem sundal tapece a rozhodil motorky. Vypadá to na ně, smrdí spáleninou a nejde s hřídelkou pootočit ani kleštěma, natož rukou či připojením na 12V. Ovšem moje překvapení bylo veliké, když na motorcích byl znak vw, každopádně za přístup dávám palec hore, tohle vymysleli klici francouzký dobře.

18.06.2020 15:09 - Re: Stahování okna řidiče / C5 I 3274185
JoPo
Město: Blava, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 36
99 Poslat soukromou zprávu
Začalo sa mi zasekáva okno vodiča, bolo mi jasné, že to bude nejaká mechanická závada, lebo to tam škrípalo a chrapčalo. Keď som to rozobral zistil som, že sa rozstrapkalo lanko, čo posúva okno hore-dole. Odstrihol som trčiaci drôtik a zatiaž ide. Je len otázka času, kedy sa to znova zopakuje. Chcel by som vedie, či už niekto to lanko vymieňal, či sa to dá kúpi samostatne. Pomohol by mi nákres z katalógu Citroen, keby ho niekto poskytol.
Ďakujem.

Přílohy:
IMG.jpg ( 2288266b ) - Vnútri bovdenu je lanko a namotané je pod tým plastovým kolieskom.

18.06.2020 20:19 - Re: Stahování okna řidiče / C5 I 3274256
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ked si najdes spravnu temu, tak je tu vsetko
je to stara slabina x7 a je lepsie pouzit cely mechanizmus ako premotavat lanko, mal by uz byt upraveny aby to nehnilo v tom bowdene

.link.

|< < 1 ... 3 4 5 6


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator