Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Cd Měnič
|< < 1 2 3 4
23.12.2014 17:59 - Re: Cd Měnič 2767709
fousek
Město: Karviná | Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi Exlusive BreakPočet příspěvků: 38

99 Poslat soukromou zprávu
A co tohle řešení... sice to nemá tem komfort CD meniče, ale .... .link.

27.12.2014 19:26 - Re: Cd Měnič 2768699
Jarduk
Město: Dobřany, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 163

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ale bude. Neplánuju tam připojit žádný CD měnič, ale obecný AUX, telefon, cokoliv. Zatim jsem připravil kabelហpodle .link.

Jen zatim nemůžu přepínat přes Sources právě na tenhle vstup. Mam blbý tušení, že jsme to tehdá v Radonicích vypínali. Už chápu, proč to měl původní majitel aktivovaný.

fousek: Jop, to je přesně ono. Jen já jsem využil starýho jacka a molex konektory z PC a kabel si vyrobil svůj.

27.12.2014 20:00 - Re: Cd Měnič 2768703
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jarduk napsal(a):
Ale bude. Neplánuju tam připojit žádný CD měnič, ale obecný AUX, telefon, cokoliv. Zatim jsem připravil kabelហpodle .link.

Jen zatim nemůžu přepínat přes Sources právě na tenhle vstup. Mam blbý tušení, že jsme to tehdá v Radonicích vypínali. Už chápu, proč to měl původní majitel aktivovaný.

fousek: Jop, to je přesně ono. Jen já jsem využil starýho jacka a molex konektory z PC a kabel si vyrobil svůj.


Já to mám na obou autech na USB a hlavně na MP3

29.12.2014 14:51 - Re: Cd Měnič 2769178
Jarduk
Město: Dobřany, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 163

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Já to mám na obou autech na USB a hlavně na MP3

A jak to je dělaný? Já to beztak budu pouštět přes telefon, takže jsem ani nepřemýšlel, že bych potřeboval něco víc. Modulátor mi už začal štvát tou kvalitou hudby a výstup z telefonu to v pohodě vyřeší.

No já tady u Plzně fakt nikoho s diagnostikou asi neseženu. Všechny servisy mají dovču a v autorizáku zrovna mají napilno. Přitom taková blbost na pár minut.

30.12.2014 21:09 - Re: Cd Měnič 2769656
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jarduk napsal(a):
A jak to je dělaný? Já to beztak budu pouštět přes telefon, takže jsem ani nepřemýšlel, že bych potřeboval něco víc. Modulátor mi už začal štvát tou kvalitou hudby a výstup z telefonu to v pohodě vyřeší.

No já tady u Plzně fakt nikoho s diagnostikou asi neseženu. Všechny servisy mají dovču a v autorizáku zrovna mají napilno. Přitom taková blbost na pár minut.


Jámám něco podobného jako je toto - jen origo se šípama,přišrouboval jsem to na pravou stranu kaslíku nahoru - hraje to super.

Přílohy:
C5II úprava muziky.jpg ( 42621b ) -

|< < 1 2 3 4


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator