Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Motor, převodovka, výfukový systém / Co si o tom myslíte? Je to pokažené?
22.12.2023 11:17 - Co si o tom myslíte? Je to pokažené? 3372676
LukasKolac
Město: Frýdlant n. O. nova ves , Auto: Citroën C5 III (X7) 3.0i V6 215kPočet příspěvků: 3
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ahoj, vše co píše diag, tak jsem už vyměnil. Od snímačů polohy, lambdy, ovládání vačky, nové rozvody... Možná někdo zažil a poradí. Děkuju, pěkné svátky

Přílohy:
motor.xps ( 326741b ) - poruchy motoru
převodovka.xps ( 253283b ) - poruchy aut. převodovky
esp81.xps ( 231473b ) - ?

23.12.2023 11:03 - Re: Co si o tom myslíte? Je to pokažené? 3372710
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1295

U??vate? Poslat soukromou zprávu
LukasKolac napsal(a):
Ahoj, vše co píše diag, tak jsem už vyměnil. Od snímačů polohy, lambdy, ovládání vačky, nové rozvody... Možná někdo zažil a poradí. Děkuju, pěkné svátky

napíšu ti jen k té výšce, je potřeba provést načtení snímačů .... to je vše. pak se dá výška upravit, nastavit..
Nedávno sem léčil výšky také na v6 z Ostravska ...

25.12.2023 08:20 - Re: Co si o tom myslíte? Je to pokažené? 3372738
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2406

U??vate? Poslat soukromou zprávu
LukasKolac napsal(a):
Ahoj, vše co píše diag, tak jsem už vyměnil. Od snímačů polohy, lambdy, ovládání vačky, nové rozvody... Možná někdo zažil a poradí. Děkuju, pěkné svátky

Jak jsem tak koukal, tak už to řešíš docela dlouho...
Za prvé by možná bylo, dobrý to shrnout do jednoho vlákna, aby každý, kdo by ti mohl poradit, nemusel dohledávat tvoje předchozí příspěvky...
Za druhé (to je ale spíš o moji lenosti) ty přílohy by byly lepší v nějakém "normálním" formátu... Na telefonu mi to nejde otevřít a nechce se mi hledat aplikaci, která to umí....
No a taky by možná nebylo špatný, když se s tím takhle trápíš už takovou dobu a řešíš to sám, jen podle rád tady na fóru, zajet k někomu, kdo tady ty auta dělá, aby to viděl na vlastní oči. Neříkám, že by, to vyřešil hned, ale třeba si v diag všimne něčeho, co ty jsi přehlédl, nebo ti nedošla spojitost (nechci tě podceňovat, ale podle tvých příspěvků auta asi neděláš)... Neber to špatně, ale pokud je to takovejhle špek, tak to přes internet asi sám nevyřešíš...


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator