Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Motor, převodovka, výfukový systém / Aditiva do nafty a palivového systému
|< < 1 ... 17 18 19 20
14.07.2017 23:27 - Re: Aditiva do nafty a palivového systému 3082416
vaf
Město: Třebíč, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 113
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ahoj Jardo, kolik tam na 60l nafty přicvrkneš toho oleje a jaké značky? Co nato říká FAP. Asi neměřitelný vliv. Já osobně dávám VIF. Nic jiného nebo bojím, bojím.

15.07.2017 05:40 - Re: Aditiva do nafty a palivového systému 3082442
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
vaf napsal(a):
Ahoj Jardo, kolik tam na 60l nafty přicvrkneš toho oleje a jaké značky? Co nato říká FAP. Asi neměřitelný vliv. Já osobně dávám VIF. Nic jiného nebo bojím, bojím.


Olej do křoviňáku a na nádrž tak decku.

15.07.2017 20:32 - Re: Aditiva do nafty a palivového systému 3082607
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
davam STIHL ..130/litr

21.01.2020 10:01 - Re: Aditiva do nafty a palivového systému 3255187
.45acp
Město: Jablonec n. N., Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 569
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jen pro informaci, nepřizná se tu někdo, kdo to zkoušel? .link. Na první pohled to vypadá zajímavě, ale ty hodnoty jsou až tak neuvěřitelné, že jim nevěřím. To snad opravdu po dlouhodobém používání jezdí majitelé k pumpě kvůli odčerpání přebytečných pohonných látek z nádrží. Asi stejně jako majitelé načipovaných Oktávek.

21.01.2020 10:31 - Re: Aditiva do nafty a palivového systému 3255188
Jarduk
Město: Dobřany, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 163

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ach jo. Snad jen kvůli tomu, že mám v práci kopr a do ničeho se mi nechce, tak odpovím.

- Fotka "ředitele" z databáze fotek:
.link.
.link.
- nic jako Národní institut pro automobilový průmysl neexistuje
- gramatické chyby v textu
- popírání fyzikálních zákonů na úrovni znalostí 6. třídy ZŠ (ne, bez zvýšení účinnosti nejde prostě dosáhnout lepších výsledků)

Prostě kravina^2 a totální podvod.

21.01.2020 11:38 - Re: Aditiva do nafty a palivového systému 3255192
.45acp
Město: Jablonec n. N., Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 569
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jarduk napsal(a):
Ach jo. Snad jen kvůli tomu, že mám v práci kopr a do ničeho se mi nechce, tak odpovím.

- Fotka "ředitele" z databáze fotek:
.link.
.link.
- nic jako Národní institut pro automobilový průmysl neexistuje
- gramatické chyby v textu
- popírání fyzikálních zákonů na úrovni znalostí 6. třídy ZŠ (ne, bez zvýšení účinnosti nejde prostě dosáhnout lepších výsledků)

Prostě kravina^2 a totální podvod.


Doufám, že jsem tebe, nebo někoho dalšího neurazil. Snad jsem ani neměl v úmyslu toto kupovat. Jen neustále na ten odkaz narážím. Tak jsem si dovolil vznést dotaz, jestli už někdo tuto "skvělou" věc nevyzkoušel. I když si myslím, že negativními zkušenostmi se nebude nikdo chlubit.

21.01.2020 12:20 - Re: Aditiva do nafty a palivového systému 3255195
Jarduk
Město: Dobřany, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 163

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Nene, nijak neurazil.
Jen to raději píšu takhle expresivně, protože jsem za život narazil na spoustu parazitů a až moc důvěřivých lidí, takže když můžu, tak snad pro dobro mojí duše se pokouším zamezit tomu, aby paraziti více parazitovali a důvěřiví lidé více krmili parazity.

21.01.2020 12:51 - Re: Aditiva do nafty a palivového systému 3255197
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
.45acp napsal(a):
Doufám, že jsem tebe, nebo někoho dalšího neurazil. Snad jsem ani neměl v úmyslu toto kupovat. Jen neustále na ten odkaz narážím. Tak jsem si dovolil vznést dotaz, jestli už někdo tuto "skvělou" věc nevyzkoušel. I když si myslím, že negativními zkušenostmi se nebude nikdo chlubit.


Tak tam hlavně na nic moc neklikej a nevyplňuj informace o své osobě. Pouze odevzdᚠinformace, se kterými se dá dále pracovat/zneužívat.
A když už na něco takového máte nutkání lézt, tak používejte jiný prohlížeč, než který používáte běžně a pokud možno v anonymním módu.

Zbytek napsal Jarduk...
.45acp - dobře, že jsi nekupoval a raději se poradil. (Prostě reklamy tohoto typu ignoruj. )

21.01.2020 16:00 - Re: Aditiva do nafty a palivového systému 3255201
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Nejlepší na tom je, že si málo kdo uvědomuje, že ten článek nebyl napsaný proto, aby někoho přimněl něco koupit, nebo něčemu uvěřit, ale jen a jen proto, aby ho někdo nechtěně šířil a dostal se tak do co možná největšího počtu počítačů. Jen tím, že jsem kliknul na ten odkaz a stránka se mi zobrazila. Okamžitě jsem pochopil, že je to kravina a odešel jsem z ní. Jenže naše prohlížeče si to pamatujou a tak teď jen můžu očekávat, že se mi podobný srágory budou nabízet na každým druhým webu, na který kliknu. Minimálně v podobě reklam pod a nebo vedle žádanýho textu.
Jasně, dá se to zablokovat, ale je s tím práce, každý to neumí a tak si tvůrce toho nesmyslnýho článku přijde na svý. Provize za shlédnutí reklamy se sypou. Takže ignorovat ano, ale posílat do fóra, nebo sdílet kdekoliv, to ne.

|< < 1 ... 17 18 19 20


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator