Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Voda v předním světlometu
07.11.2017 21:17 - Voda v předním světlometu 3107506
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
presunuti diskuze ...

06.11.2017 10:44 - Re: Výměna výbojek - přední xenonová světla 3106926
gull
Město: Ostrava, Auto: Počet příspěvků: 171
99 Poslat soukromou zprávu
Řeším teď drobný problém s levým světlem, vracím se tak za tmy domů a koukám, že mi přestalo svítit, jen tak bez varování zhasínajícího xenonu...důvod je nejspíš ten, že mám uvnitř světla plno vody, po otevření kapoty jsem zjistil, že jsem měl otevřenou krycí gumu, takže nejspíš jak byly ty deště při orkánu, mi tam tudy nateklo. Budu objednávat nové výbojky, a doufám, že nebude závada i jinde, ale uvažuju, jak dostat z lampy tu vlhkost. Fénem se mi do toho moc nechce, zatím uvažuju nad tím, že bych do ní strčil nějaké ty odvlhčovací pytlíčky, jak se třeba dávají do krabic k botám. Otázka je jak dlouho to může. trvat.
Neřešil jste někdo podobný problém?

06.11.2017 10:58 - Re: Výměna výbojek - přední xenonová světla 3106928
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
gull napsal(a):
Řeším teď drobný problém s levým světlem, vracím se tak za tmy domů a koukám, že mi přestalo svítit, jen tak bez varování zhasínajícího xenonu...důvod je nejspíš ten, že mám uvnitř světla plno vody, po otevření kapoty jsem zjistil, že jsem měl otevřenou krycí gumu, takže nejspíš jak byly ty deště při orkánu, mi tam tudy nateklo. Budu objednávat nové výbojky, a doufám, že nebude závada i jinde, ale uvažuju, jak dostat z lampy tu vlhkost. Fénem se mi do toho moc nechce, zatím uvažuju nad tím, že bych do ní strčil nějaké ty odvlhčovací pytlíčky, jak se třeba dávají do krabic k botám. Otázka je jak dlouho to může. trvat.
Neřešil jste někdo podobný problém?


xenon má pod lampou elektroniku - t lampu bych vyndal a rozebral a nechal vyschnout třeba na topení jinak jak se dostane voda do elektroniky je po ní. fen z větší dálky lampě neuškodí

06.11.2017 13:00 - Re: Výměna výbojek - přední xenonová světla 3106950
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jak pise Jarda,ta jednotky bude plna vody a ve vetsine pripadu KO
pokud je voda chvilku a podchytis to vcas tak se to vysusit a znovu zalakovat da,pokud je tam dyl a voda se dostala pod ochrany lak je po ni (elektroliza je svine)

06.11.2017 14:11 - Re: Výměna výbojek - přední xenonová světla 3107001
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
tiez sa pripajam k nazoru ze odisla jednotka

kazdopadne sa ta elektornika da kupit zvlast (6224 F9)

23.02.2018 23:39 - Re: Voda v předním světlometu 3134263
Vybramo
Město: Kosice, Auto: Citroën C5 III (X7) 3.0 V6 HDiPočet příspěvků: 26
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Nase citrony maju dost na cajk robene svetla. Casto sa stane ze sa svetlo rozlepi a neni to vidno a pak zacne do svetla natekat voda. Pri rozlepovani xenonu som si vsimol kde povolilo lepidlo. a bolo vo v hornej strednej casti kde je obluk. Dost makky usek ktory sa lahho prehyba.

Jedna rada. Pouzivajte na cistenie stare trickoa okenu. Ta strieborna vrstva je strasne jemna. Na cistenie projektorov odporucam odlicovanci tampon a vela vela okeny a poriadne to vytriet, potom trickom dosucha vylestit.

Rozdiel v svietivosti neporovnatelny. Po oprave proste v noci nastal den. Xenon vybojky mam tam Osram Night breaker ultimate ale tie pojdu do mojej novej c5

24.02.2018 00:18 - Re: Voda v předním světlometu 3134291
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
ceka te nove pokoveni paraboly nebo novej projektor

24.02.2018 00:30 - Re: Voda v předním světlometu 3134294
Vybramo
Město: Kosice, Auto: Citroën C5 III (X7) 3.0 V6 HDiPočet příspěvků: 26
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
ceka te nove pokoveni paraboly nebo novej projektor


Mal som tu cest mat pod rukami zopar svetiel a tie projektory vydrzia tak cca 150k km a dovi, Zalezi aj ake pouziva clovek ziarovky.

Sestra na peugot 207 cc ma projektorove svetla s h7 ziarovkami , na tachometri 84k KM a projektory ma K.O , totalne upecene.

Necem robit reklamu ale chlapci vedia co robia .link. ... Dost mi pride na plac ked vidim niekoho co mu svetla svietla 2 metre pred auto , respektive su to moje stretavacky

24.02.2018 00:37 - Re: Voda v předním světlometu 3134295
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
ano mas pravdu...je to bohuzel tak...


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator