Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Hydraulika, řízení, brzdy / Výměna hydraulického čerpadla
31.03.2017 12:18 - Výměna hydraulického čerpadla 3054981
Laser39
Město: Čáslav, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 4
99 Poslat soukromou zprávu
Ahojte prosím o radu, vlastním vozidlo citroen c5 break 2003, měl jsem problém s hydraulickým čerpadlem na vozidle - nezvedalo se, neustále se vypalovala pojistka a vydávalo prapodivné zvuky a tak dále. Rozhodl jsem se tedy že seženu jiné čerpadlo ze stejneho typu vozidla na vrakovišti stálo mě 3000 kč. Po odpojení hadic,nádoby na LDS kapalinu a odšroubování trubiček z čerpadla se mi podarilo uspěšně čerpadlo vyndat a vyměnit za jiné, po namontování a dolití LDS kapaliny se vozítko zvedlo v podstatě začalo šlapat jak hodinky ale narazil jsem na jeden problém a to že se čerpadlo začalo odvzdušnovat a to ve smyslu po zastavení vozidlem kdekoliv a kdykoliv mi zadní část vozu sedne o cca 1cm z výšky při tom dosedání o 1cm se čerpadlo odvzdušní a ihned dotlačí kapalinu zpět o 1 cm nahoru a tak to dělá tak dlouho dokud nevytáhne baterii do cca 30% síly pozn. kdykoliv i v zimě lze nastartovat takže ji to nevymlátí tak vás prosím o radu zda to není nějaký senzor výšky- při výměně jsem do ničeho nenarazil neodloukl atd. děkuji za jakoukoliv radu a ještě jedna drobnost s vozidlem jsem nebyl na diagnostice nevím zda je to uložené v počítači jako závada že se čerpadlo často odzvdušnuje.

31.03.2017 12:30 - Re: Výměna hydraulického čerpadla 3054983
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
nic sa neodvzdusnuje, zadna piestnica bude nacata a tece ti do prepadu a preto ti to sada

pripadne zadny vyskac je zly alebo nieco okolo neho, je v strede napravy na stabilizatore
ked pohladas, najdes tu o tom toho dost

31.03.2017 12:37 - Re: Výměna hydraulického čerpadla 3054984
Laser39
Město: Čáslav, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 4
99 Poslat soukromou zprávu
paráda děkuji


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator