Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Němé tváře aneb vše o zvířatech ...
|< < 1 ... 3 4 5 6
28.06.2014 13:40 - Re: Němé tváře aneb vše o zvířatech ... 2710366
sgt
Město: Skalité, Auto: Citroen Grand C4 SpaceTourer 2.0 BlueHDi 160 EAT8 SHINEPočet příspěvků: 718

U??vate? Poslat soukromou zprávu
sobinka napsal(a):
ja mam ted xovčaka s labikem ma cca 4 roky je z utulku ale miluje jizdu autem a vlakem zato nenavidi saliny busy a trolejbusy.casto sa vozil v octavke ale ted si mienim kupit citroen nejako sami viac zapacil a octavka nebola moja ale byvaleho a kedze sme sami pes ja a syn tak je lepsie auto na prepravu ako psa trapit v busoch auta su lepsie resp citroen je lepsi ? a ked sme u toho ktory citroen by ste mi poradily samozrejma s velkym kufrom na psa nakupi atd. nejakk to nespecha zatim se rozhlizim ale som pre citroen jedine ale s velkym kufrom to je zasada pre mna a hlavne nizkou spotrebou to asi chceme všetci

Kukni si inzerciu, Luki tam akurat ma peknu C5 II v kombiku.

28.06.2014 22:06 - Re: Němé tváře aneb vše o zvířatech ... 2710522
Žalud
Město: Litomyšl, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 151

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Mám dva dobrmany "bonsaj" a vejdou se mi do kombíka úplně bez problémů!!!

Přílohy:
Rambo 006.jpg ( 211229b ) - trhači

26.07.2014 22:04 - Re: Němé tváře aneb vše o zvířatech ... 2718430
sobinka
Město: Brno, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 6
99 Poslat soukromou zprávu
RimmerCZ napsal(a):
Mas psy a na C5 foru se ptas jaky Citroen s velkym kufrem. Nejak mi nedochazi, ze ti nedochazi C5 v kombiku, protoze treba do C3ky ho do kufru fakt nedavej A kdyz chces nizkou spotrebu tak 2.0Hdi v jakekoliv variante. 1.6tku nebrat, bude zrat stejne jak ten dvoulitr a je poruchovejsi.
ja s askor pytam celkovo na citroen C1(nasla som na carlin.cz ,predaja je v brne tak aj nazivo ho uvidim ale asi bude kufor maly na psa), C5 ci ine mi to je šumák aj ked viem ze to tu je viac na C5.nepoznam forum cisto na citroen. tak aspon tu pisem. niesom zase ani velky odbornik na auta som zenska co ma cerstvo vodicak mno.tak se omlouvam

26.07.2014 22:30 - Re: Němé tváře aneb vše o zvířatech ... 2718460
RimmerCZ
Město: Hlučín, Auto: Mercedes E 400dPočet příspěvků: 606
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Forum na citroeny je .link.
Citroen C1 neznam, nevidel jsem nazivo kufr, ale mame doma C3 a tam bych naseho 35kg psa nedal. Asi by se tam vlezl a prezil to. V C5tce kdyz si lehne v kufru ma dost mista po vsech stranach. Ostatne pokud potrebujes vozit psy, tak nic asi kombik, jinak to nema smysl. Tady to neni vic o C5, tohle je forum pouze o C5tkach. Pokud chces obecne vice modelu tak na tech citroeny.cz forech to najdes.

28.07.2014 12:51 - Re: Němé tváře aneb vše o zvířatech ... 2719020
bew
Město: Ďura u Ostravy, Auto: Citroën C5 III (X7) 3.0 V6 HDi TourerPočet příspěvků: 65

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
sobinka napsal(a):
ja s askor pytam celkovo na citroen C1(nasla som na carlin.cz ,predaja je v brne tak aj nazivo ho uvidim ale asi bude kufor maly na psa), C5 ci ine mi to je šumák aj ked viem ze to tu je viac na C5.nepoznam forum cisto na citroen. tak aspon tu pisem. niesom zase ani velky odbornik na auta som zenska co ma cerstvo vodicak mno.tak se omlouvam

Ahoj, C1 jsem měl párkrát půjčenou, když viselo mé auto v servisu, kufr je slušně řečeno malý - můj dicota batoh na ntb se tam vešel na výšku tak-tak ... Jestli mᚠpsa většího než je malý pinč nebo čivava, bylo by to spíš týrání.

28.07.2014 13:31 - Re: Němé tváře aneb vše o zvířatech ... 2719034
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
C1 je riadny krpec..akurát zvažujeme kúpu malého auta do práce a nazad..no po obchádzke pár bazarov..sme skončili pri tom že malý objem= vyšrotované motory po relatívne malom nájazde.. Nakoniec došlo k jazdenej C-Zero.. 2-3 ročné auto za 10 000€, s malým nájazdom a v dobrom stave nieje problém..ked si človek zráta čo ušetrí na benzíne, olejoch a ostatnom..je to výhodná kúpa aj na leasing..a tak do toho ideme Vpracú sa tam 4 ludia a pes do kufra

14.03.2017 23:00 - Re: Němé tváře aneb vše o zvířatech ... 3049759
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tak i na nás došlo.
Minulé pondělí jsme museli jet s trhačem Jorkšírem na eutanázii.
Větší pejsek první den dobrý, druhý den ho začal hledat a od třetího dne nechtěl jíst, pít, ani chodit ven, v pátek jsem to už nevydržel a zajel pro nové štěňátko.
Sice jsem Jorkšíra bez ocásku nenašel, ale zamiloval jsem se do Biro Jorkšírského teriéra, s papírama a rodokmenem skoro lepším než já , jsem za nemálej peníz koupil, větší pejsek okamžitě ožil a jsou z nich kámoši jak hrom, začíná mi trhat ponožky a jehličkama řádně kousat ruku, tak konečně doma zase klid a s trhačem ve starých kolejí.

Přílohy:
Trhač.jpg ( 1626283b ) -
větší brácha.jpg ( 22978b ) -
nový trhač.jpg ( 33726b ) -

15.03.2017 08:18 - Re: Němé tváře aneb vše o zvířatech ... 3049820
krocan
Město: Fryčovice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi Exlusive BreakPočet příspěvků: 216
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Škoda, že se nezamiloval do auta, mohl si mít nové auto, za stejné peníze.

|< < 1 ... 3 4 5 6


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator