Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze o C5 / Desing zadného skla
|< < 1 2
18.06.2016 19:22 - Re: Desing zadného skla 2963160
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
Stredovy spetak a zadne okno sa v dnesnych autach nepouziva.. ja osobne som trucker a nepouzivam ho uz hodne dlho, ale v mnohych autach to proste nejde lebo zadne okno je vysoko, a spoliehat sa na to je blbost. Nevidis v tom ani kraje auta ani co je pod oknom , poniektory to vyuzivaju na odhad vzdialenosti co je pri c6 ale zbytocne lebo ma senzory.

Kamera nieje problem napichnut ked ma clovek navi s displejom. Predáva sa malá kamerka hocikde aj na ebay , táto kamera sa šupne miesto jedneho SPZ osvetlenia. Ma aj male osvetlenie SPZ.

Přílohy:
Car-Camera-For-Citroen-C8-MK2-2002-2015-For-Peugeot-807-High-Quality-Rear-View-Back.jpg ( 249192b ) -
c5cam.jpg ( 129837b ) -
CameraPSA.jpeg ( 143965b ) - Cuvacia kamera pre peugeot/ citroen

18.06.2016 19:46 - Re: Desing zadného skla 2963175
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Trucker nepoužívá to je celkem logické
Já bych si bez zadniho okna nedokázal auto představit
Jeden z důvodů proč mám jako pracovní dodávku C5. Kolega měl zaplechovaný Jumpy a já když někdy řídil, byl jsem totálně v pr.. No a couvání? To ani náhodou
Takže jak kdo,jsou mezi námi i jelita jako já, tak jim to okno neber
Ps: autogenem jsem to uměl svařovat v rohu podle zrcátka ale za volantem mi to nějak nejde

18.06.2016 22:06 - Re: Desing zadného skla 2963238
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ja tiez moc nepouzivam to zrkadlo, na cuvanie isto nie, tam len bocne a tu mi strasne chybaju truckerske zrkadla s tymto sa neda tak pekne a presne zacuvat ako to ide s truckom (medzi autom a stenou 0,5 cm z kazdej strany )

19.06.2016 18:31 - Re: Desing zadného skla 2963420
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
Delict napsal(a):
Stredovy spetak a zadne okno sa v dnesnych autach nepouziva.. ja osobne som trucker a nepouzivam ho uz hodne dlho, ale v mnohych autach to proste nejde lebo zadne okno je vysoko, a spoliehat sa na to je blbost. Nevidis v tom ani kraje auta ani co je pod oknom , poniektory to vyuzivaju na odhad vzdialenosti co je pri c6 ale zbytocne lebo ma senzory.

Kamera nieje problem napichnut ked ma clovek navi s displejom. Predáva sa malá kamerka hocikde aj na ebay , táto kamera sa šupne miesto jedneho SPZ osvetlenia. Ma aj male osvetlenie SPZ.

no aj som nad tym rozmyslal, ale nemam vyvedene tie cinche v zasuvke, tak by sa bolo treba v tom asi vrtat, no a kedze mam este 2roky zaruku tak pockam....tiez sa nepovazujem za majtra v parkovani, ale zatial mi do auta naburali parkovaci experti uz 2 krat a zmizli, rozmyslam na kamerou vpredu-vzadu aktivovanu narazom....lebo uz ma to ser.....

20.06.2016 11:20 - Re: Desing zadného skla 2963821
shalafi
Město: Bratislava, Auto: KIA Stinger GTPočet příspěvků: 113

99 Poslat soukromou zprávu
Luki_C5 napsal(a):
Jo ,jen malo kdo to umi ofoliovat. chtit,nechtit musi to byt ze tri kusu.

ano, to mi tvrdili v Citroene
nakoniec znama firma nalepila krasne z 1 kusu (navyse cena za sklo+dvere bola nizsia ako chcel Citroen len za sklo z 3 kusov..)

20.06.2016 11:32 - Re: Desing zadného skla 2963829
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 971

VIP Poslat soukromou zprávu
Nikdy jsem to nebral v potaz ale dneska u nas chcije a chcije. Predni sterace nestihaji a za jizdy na zadnim okne stale stejny pocet kapek. Nejak to nechapu ale opravdu to funguje jako by byla nad zadnim oknem strecha.

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator