Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Autoškola
20.09.2013 18:12 - Autoškola 2620371
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Opravdu jsem hledal a opravdu podobné vlákno není, tož zakládám. Všichni jsme se nějak museli naučit jezdit a asi nemálo z nás toto řeší nyní pro své potomky.

Mám dceru a v květnu jí bude 18. Už asi rok jezdíme a kdo to nemá extra daleko - mohu doporučit. Na okraji Tábora je zrušené vojenské letiště a je tam 2000*70 m asfaltu + spojovací dráha a není tam ani zákaz vjezdu. Takže dost podobných dvojic jako já s dcerou, někdo, kdo si něco chce vyzkoušet v klidu, v zimě jsem tam testoval jízdu hlubokým sněhem... Prostě ideální. Dá se tam naučit i řazení na 5, odbočování...Navíc asfalt přechází plynule v pevnou louku. Válí se tam spousta vyřazených gum, tak dělám serpentiny, jako garáž, jako mezeru na podélné parkování...
Bývalku jsem před léty učil na podobné ploše u Hořovic, ale jaký je tam nyní stav nemohu referovat.

Aspoň si dcera zautomatizuje základní souhry pohybů a může se pak více věnovat instruktorovi, značkám...

Ale C5 na to moc dobrá není. Jediná výhoda je, že je obrovská a zevnitř to řidiči připadá ještě větší. Když si na to zvykne, tak fóbie v autoškole jí bude připadat krásně přehledná s báječným výhledem. Ostatní je v C5 z tohoto pohledu na výuku nevhodné. Silný diesel se na jedničku rozjede i úplnému lemplovi, tichý motor dává dojem, že se auto rozjede i za ticha. Stále jí opakuji, že u fóbie to bude muset víc řvát, aby se to hnulo. No a se současnou X7 ji ani nenaučím rozjezd do kopce přes ručku. I když ji v počítači vypnu, tak je to furt tlačítko 0-1, žádné praní se s pákou, která stejně nefunguje...

20.09.2013 20:21 - Re: Autoškola 2620402
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
vilous napsal(a):
Opravdu jsem hledal a opravdu podobné vlákno není, tož zakládám. Všichni jsme se nějak museli naučit jezdit a asi nemálo z nás toto řeší nyní pro své potomky.

Mám dceru a v květnu jí bude 18. Už asi rok jezdíme a kdo to nemá extra daleko - mohu doporučit. Na okraji Tábora je zrušené vojenské letiště a je tam 2000*70 m asfaltu + spojovací dráha a není tam ani zákaz vjezdu. Takže dost podobných dvojic jako já s dcerou, někdo, kdo si něco chce vyzkoušet v klidu, v zimě jsem tam testoval jízdu hlubokým sněhem... Prostě ideální.


Znám to tam - mladej tam testoval max.rychlost XM a i jiných aut - mně stačí na test dálnice

20.09.2013 20:32 - Re: Autoškola 2620403
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
No mně taky napadlo prohnat tam mé nové auto, ale nechal jsem toho. Musím souhlasit, že dálnice je lepší. Prosím, aby sem nepsali moralisti, kolem Tábora bývá dost volná. To letiště ničilo gumy už podvozkům od MIG 21 a od té doby povrch jen chátrá, navíc je do kopce a na konci se musí zastavit

21.09.2013 00:08 - Re: Autoškola 2620443
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
vilous napsal(a):
No mně taky napadlo prohnat tam mé nové auto, ale nechal jsem toho. Musím souhlasit, že dálnice je lepší. Prosím, aby sem nepsali moralisti, kolem Tábora bývá dost volná. To letiště ničilo gumy už podvozkům od MIG 21 a od té doby povrch jen chátrá, navíc je do kopce a na konci se musí zastavit


Zatím se dá na Táborské dálnici,ale nasaděj tam policejní speciály

13.03.2016 08:39 - Re: Autoškola 2928292
honzaj.
Město: Bílovec, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 4
99 Poslat soukromou zprávu
super tip!! díky. Nemáte i tip na dobrou autoškolu? Mě zaujala .link.
Kam jste šli vy? Nebo kam jste dali dceru? Taky teď vybírám.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator