Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze o C5 / Snímač polohy volantu
09.07.2015 16:48 - Snímač polohy volantu 2838692
bachman
Město: Němčice, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 40
99 Poslat soukromou zprávu
Dá se nějak opravit Com? Nebo je nutná kompletní, drahá výměna celého prvku?
Je možné, že by tuto hlášku zapříčinil například jen povytažený konektor?
Díky za odpovědi

Pánové dnes jsem dal auto do servisu Citroen v Ústí nad Orlicí. Chyba prý na com a oprava 10 000 Kč. Odejel jsem chudší o 1000,- Kč za tuto informaci a připojení diagnostiky. Celou cestu jsem smutnil, protože před týdnem jsem v jiném servisu zaplatil za zadní třmeny a hadici serva 28 000 Kč. (Přestával jsem mít mého mazla už, už rád). Doma mi to nedalo a tak jsem airbag demontoval pročistil kontakty a ejhle, je po závadě. Práce cca 10 minut, nulové náklady a obrovská úleva. Takže servis v Ústí asi nic moc.

10.07.2015 09:15 - Re: Snímač polohy volantu 2838862
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
nechci se zastavat ani branit jakykoliv servis v sici citroen ani jiny..
v techto servisech maji vyslovne od PSA zakazano cokoliv otvirat a rozebirat (mysleno jednotky)..pokud jednotky vykazuje na diagnostice zavadu,muzou ji jen vymenit

citroen neni jediny delaji to takhle vsichni,pro priklad : delam pro Nissan opravy jednotek klimatizaci..nefunkcni podsvetleni


v jednotce jsou 6v zarovky jako ve starych radiich,jsou pripajene..staci odpajet a zapajet 6 novych...cena opravy cca 1000..v nissanu jen vymena cele jednotky za 18 000

10.07.2015 15:18 - Re: Snímač polohy volantu 2839049
bachman
Město: Němčice, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 40
99 Poslat soukromou zprávu
Aha, tak to jsem nevěděl. Přesto mně přijde nefér nevyzkoušet všechny možnosti a ihned nabídnout díl za 10258 Kč. Přece odpojení airbagu a přezkoušení obvodu v konektorech není až takový zásah do jednotky. Ale proti gustu...


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator