Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Pískání v autorádiu
27.02.2014 07:03 - Pískání v autorádiu 2672327
quattrop
Město: Česká Bělá, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 111
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj, poslední 3 dny mi začalo pískat autorádio (originál tuším RD2). Je to jakoby mi ho něco rušilo, ale není to úplně pravidelné, i když v 95% času to píská a jen občas přestane. Dělá to na jakékoliv frekvenci, při běhu CD ne. Nic jsem poslední dobou nikde nepřipojoval, nic mi v autě neběží. Podezříval jsem i jiný telefon, ale i bez toho telefonu to dělá. Je to nezávislé na zapnutém zapalování... Napadá někoho, co by to mohlo být? Asi me někdo napíchnul nějakou rušičkou
Jediné co by na to snad mohlo mít vliv bylo, že jsem měnil anténu za menší prut a ten starý byl zarezlý, musel jsem starý závit odvrtat, tak že bych v anténě něco poškodil. Ale to jsem dělal už 2 měsíce zpátky a do teď to bylo bez problému.
Přivítám jakýkoliv tip.

Díky

27.02.2014 08:23 - Re: Pískání v autorádiu 2672366
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
Demontuj ten bobek co je na nom antena, asi sa tam dostala voda ...

01.07.2014 23:26 - Re: Pískání v autorádiu 2711660
Devilian
Město: Bratislava, Auto: Mazda 6 GJ 2.5iPočet příspěvků: 295
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
ahoj
Kupil som si yatour mp3 prehravac,ktory sa pripaja namiesto cd changera. Mam ale problem. Hra to naozaj mizerne,ale na to si uz zvykam.Problem je,ze piska. Piskot sa zvysuje z otackami motora,piska ale stale. Robi to len na ten yatour, radio a cd idu bez problemov. Neviete co to moze sposobovat?

02.07.2014 08:16 - Re: Pískání v autorádiu 2711698
LPX
Město: Česká Skalice, Auto: Citroën C5 I 3.0i 24v ExclusivePočet příspěvků: 35
99 Poslat soukromou zprávu
ahoj, koupil jsem si také podobný přístroj u kterého je zvuk z SD nebo flash v pořádku, když jsem však připojil přes aux jiné zařízení, měl jsem stejný problém. Vyřešil jsem to vsunutím odrušovače (takový váleček s cich na obou stranách), který jsem měl již dlouho doma a je po pískání. Zkus se podívat po něčem takovém a věřím že to bude O.K..

13.07.2014 09:57 - Re: Pískání v autorádiu 2714841
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
Devilian napsal(a):
ahoj
Kupil som si yatour mp3 prehravac,ktory sa pripaja namiesto cd changera. Mam ale problem. Hra to naozaj mizerne,ale na to si uz zvykam.Problem je,ze piska. Piskot sa zvysuje z otackami motora,piska ale stale. Robi to len na ten yatour, radio a cd idu bez problemov. Neviete co to moze sposobovat?


neni su na tom take rozpojene kabliky? skus ich spojit ci to nepomoze

14.07.2014 09:25 - Re: Pískání v autorádiu 2715031
Devilian
Město: Bratislava, Auto: Mazda 6 GJ 2.5iPočet příspěvků: 295
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ahoj
Tak pozeral som na ten yatour, a na kabli vyzera ze uz ma take nieco ako odrusovac. Alebo je to mozno len spojka, kde sa prepajaju koncovky na yatour z citroen koncovkou. Kazdopadne kabel aspon skusil obalit alobalom a prelepit paskou, a taktiez som ho zapajalpri uplnom vypnuti napajania radia. Radio uz nepiska, ale zvuk sa nezlepsil. Kabliky tam rozpojene nevidim, mozno v tej skrinke kde sa spajaju budu zaliate. Dnes idem skusit pisat vyrobcovy. Na stranke sa pise, ze kvalita zvuku ako CD. Aj ked, neviem aka CD kvalita je v cine...

14.07.2014 13:57 - Re: Pískání v autorádiu 2715062
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
jasne ze som mal na mysli len to piskanie (tie kabliky by tam mali byt prave priamo na to)
co sa tyka zvuku to je ina (mas to povolene v diagnostike ? - dost na tom tiez zalezi)


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator