Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Hydraulika, řízení, brzdy / Špatně brzdí pravé přední kolo
|< < 1 2
20.04.2011 23:00 - Re: Špatně brzdí pravé přední kolo 2385420
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
To auto nějaký čas jezdilo vše OK začlo to bez nějakého zásahu. Mně to je také divné,ale vypadá to na to že někdo nevěděl jak zasunout váleček tak to zkusil nějak asi lisem svěrákem nebo jak a odnes to samoštel,který ale nechodí jen když mu pomůže posilovač(to je tak trochu pro mne záhada-proč až po nějakém čase,né vždy a hned po tom nějakém zákroku) nechtěl jsem rizkovat že rozebrání a složení nepřežijí gumičky tak vyřešeno jiným brzdičem a ten původní si zákazník bude řešit buď repas,ale možná se vyplatí nový objevil jsem za super cenu.

Jen jsem chtěl potvrdit mou doměnku a jumep ze 1.

20.04.2011 23:41 - Re: Špatně brzdí pravé přední kolo 2385421
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
mam tu jeden valcek kde sa rozpadol ten stred, normalne je vo valceku diera ...

21.04.2011 06:51 - Re: Špatně brzdí pravé přední kolo 2385429
Mamlas
Město: Chomutov, Praha, Brandys n/L, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 728

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
O vikendu jsem resil neco podobneho take na pravem kole. Po prudkem brzdeni zacalo pribrzdovat prave kolo. Pak to zmizelo a zase prudce zabrzdim a kolo zase pribrzduje. Protoze jsem delal lanovody rucni brzdy, tak jsem hledal nejdriv tam ale vse ok. Tak jsem sundal brzdic valecek taky ok (i kdyz na gumicce byla trocha brzdovky je mozny ze trochu prosakuje nebo tam zustala po odvzdusneni). Pak jsem zkusil zahybat trmenem bez desticek v cepech a moc se nehybal. Takze cepy vycisteny a vypada to, ze to pomohlo. Jeste jsem nenasel odvahu poradne skocit na brzdu.
Jinak jak pise jruze tak po promazani cepu se take chovaji jak pumpicka. Mozna moc vazeliny. Spodni cep ma na sobe navic kus gumy nebo plastu. Vi nekdo k cemu to je? Ma byt v tech cepech nejaka mala vule?

21.04.2011 10:01 - Re: Špatně brzdí pravé přední kolo 2385440
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ten spodny cap ma byt ako tlmic, lenze ta guma vie zmakknut a potom robi psie kusy, v opravnych sadach byvava len taka kratucka malicka, co staci

21.04.2011 11:13 - Re: Špatně brzdí pravé přední kolo 2385466
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Ten je Ok na druhém brzdiči to funguje OK.Tam je nějaká zrada na samoštelu - asi někdo odborně manipuloval s válečkem.Pokud tomu nepomáhá posilovač tak OK.

26.06.2014 22:15 - Re: Špatně brzdí pravé přední kolo 2709826
ink
Město: Řím, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 163
99 Poslat soukromou zprávu
Tu gumicku som nasiel v dvoch sadach: v jednej je kratucka - 2mm, v druhej (s capmi) ma 18mm.
Staci ta 2mm, alebo je na nieco ine?

Prepacte, ze nalieham, ale musim to cim skor spravit

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator