Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Rychlé blikání varovných světel
11.11.2013 08:08 - Rychlé blikání varovných světel 2636389
jarda008
Město: Jablonná, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 4
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj, po čase se ozývám zase s menším problémem. Včera se mi po startu auta a cca 50 ujetých metrech z ničeho nic rychle rozblikala varovná světla, na pár sekund se rozsvítila kontrolka airbagu a abs a kontrolka service. Motor běžel normálně. Zastavil jsem a několikrát jsem zmáčknul výstražná světla, tím přestala zběsile blikat varovná světla a zhasla kontrolka airbagu a abs. Ale kontrolka service zůstala svítit. Po dalším startu motoru cca po hodině je zatím vše v normálu. Na palubovce nic nesvítí a vše funguje ok. Nevím, jestli mám hned vyrazit na diagnostiku a nějak to řešit, nebo zatím jezdit dál. Alespoň bych rád zkusil domačkat nějaká relátka popř. zkontrolovat konektory. Dokůžete mi poradit. Mám C5 I, 2.0 HDI s FAP, ESP. Všem Vám moc děkuji za rady.

11.11.2013 08:22 - Re: Rychlé blikání varovných světel 2636392
amirinda
Město: Planá, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 439
99 Poslat soukromou zprávu
někde se to tu řešilo, taky mi to udělá tak jednou do roka a myslím, že to bylo chybou prostředního displeje.

11.11.2013 08:41 - Re: Rychlé blikání varovných světel 2636394
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Neříkám, že je to vysloveně tím, ale nic tím nezkazíš:

Kontrolka airbagu, nápis service a hlášku na displeji způsobuje i vypínač airbagu spolujezdce. Prostě po delší době nečinnosti tam vznikne přechodový odpor. Stačí klíčkem zapalování párkrát pohnout tam a zpět v tom přepínači(nechat samozřejmě v žádoucí poloze) a je zase rok pokoj. Jde dělat i preventivně. Ale vždy se mi to stalo po nastartování a tedy v klidu a bez varovných blikačů.

11.11.2013 09:50 - Re: Rychlé blikání varovných světel 2636400
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
osobne mi to pride ako problem baterky a nasledne reinicializacia pocitacov
vynuteny restart bsi a pocitacov vedel spravit display, ale to uz sa tu preberalo, takze si to najdi a pokracuj kedtak tam


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator