Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze o C5 / LPG - pre a proti
|< < 1 2
08.11.2013 23:17 - Re: LPG - pre a proti 2635507
vseved
Město: Mratín, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 636

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Rio11 napsal(a):
..... Obecného ohrožení se nebojím, znám stovky aut na LPG které nemají žádné kontroly, a nikdo je nekontroluje. U benzínového auta také nedělᚠrevize, jen STK a přitom benzínové páry dokážou bouchnout a hořet jako plyn. Plná nádrž benzínu když hoří tak je to masakr. A podle tvého posledního příspěvku usuzuji, že mít všichni lidé názory jako ty, tak jezdíme ještě na koních. Trocha důvěry v nové technologie by neškodila.

1) Zastav se v Mladé Vožici, tam je jeden pán který měl stejný přístup ke revizím LPG do té doby než mu před 4mi roky auto chytlo (naštěstí mezi poli - takže zničilo jen autobusovou čekárnu). Od pojišovny nic, jen od soudu 6měsíců podmínku, 2 roky papíry v čistírně, a zaplatil veškerou škodu. Přesto že měl obě pojistky tak havarijku mu pojišovna neuznala a z povinného ručení sice zaplatili vzniklé škody ale pak veškeré náklady na něm vymáhaly. Neměl platnou revizní prohlídku - STK a Emise staré asi 6měsíců.

To Jruze: Nesouhlasím - podle mně je největší zápor LPG v jeho montáži do kvalitních benzínových motorů. Zajímavé je že spousta řidičů tvrdí že by si do vozu nedali ani plynové vzpěry z druhovýroby a pak zjistím že mají LPG dobastlený nějakým dovedou bůh ví odkud. K tomu jen taková maličkost: vezl jsem známého do servisu v Rakousku a tam se rozčilovala dáma (měla C5 3.0 benzin), že je to strašný, nebo jsou už 4servis kde s tím autem je a že to pořád prská a nejede. Servisní technik (asi její známý), jí řekl: "Jó pořídila jsi si ušlechtilého plnokrevníka a krmíš ho šlupkama z brambor, tak se nediv ".

09.11.2013 08:21 - Re: LPG - pre a proti 2635542
Rio11
Město: Domažlice, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 577

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Už jsem to tu jednou psal, ale pro tebe ještě jednou.
Nikde jsem nenapsal, že nemám pravidelné prohlídky od autorizovaných servisů tedy revize, Napsal jsem jen , že si auto kontroluji sám každé tři měsíce, mám na to trochu vybavení abych to mohl udělat.

09.11.2013 12:56 - Re: LPG - pre a proti 2635607
vseved
Město: Mratín, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 636

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ano, četl jsem to. Jen jsem chtěl upozornit na to že v ČR je nezajímavé v jakém stavu mᚠvozidlo, ale na co mᚠpapíry.

09.11.2013 18:44 - Re: LPG - pre a proti 2635768
Rio11
Město: Domažlice, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 577

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Ano to znám. A není to jen s autama. Je to takřka se vším a ve všem.

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator