Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / oprava poškozeného skla
|< < 1 2 3
29.10.2013 18:43 - Re: oprava poškozeného skla 2630858
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
Darja napsal(a):
vždy v autorizáku... mám sklo připojištěné (aterm+čidla) a vždy chci sklo origo, funguju tak u obou aut...


darja, ano znie to dobre, vdaka za nazor, aj ja by som to automaticky tak robil keby som mal dobre skusenosti s autorizakom alebo slepo vsetkemu veril
pilkington je aj atermicky a cidla sa prehodia, to neni problem, mal som to uz na C4. Ale fakt je ze pilkington nemal ten isty odtien co origo. kedze aj ja robim vo fabrike nemenovanej a od nas odchadzaju vyrobky ako IBM , tak origo sklo je iba mytus, moj pohlad

29.10.2013 20:05 - Re: oprava poškozeného skla 2630877
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
keby ti ponukli sekurit, tak potom by si to mohl dat aj im, lebo sekurit je do prvovyrobi ...

29.10.2013 20:15 - Re: oprava poškozeného skla 2630886
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
robo napsal(a):
darja, ano znie to dobre, vdaka za nazor, aj ja by som to automaticky tak robil keby som mal dobre skusenosti s autorizakom alebo slepo vsetkemu veril
pilkington je aj atermicky a cidla sa prehodia, to neni problem, mal som to uz na C4. Ale fakt je ze pilkington nemal ten isty odtien co origo. kedze aj ja robim vo fabrike nemenovanej a od nas odchadzaju vyrobky ako IBM , tak origo sklo je iba mytus, moj pohlad


jak píše jumep, origo pro citroën dělá sekurit.
Já tohle neřeším, protože mám sklo připojištěné. Bohužel, na D1 často schytám šutry

29.10.2013 20:20 - Re: oprava poškozeného skla 2630891
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
Darja napsal(a):
jak píše jumep, origo pro citroën dělá sekurit.
Já tohle neřeším, protože mám sklo připojištěné. Bohužel, na D1 často schytám šutry


ok budem si to pamatat, Sekurit, a spytam sa ked tam pojdem nabuduce ci to vedia zohnat [teda dufam ze som si smolu vybral vcera na dlhsiu dobu, a tak skoro tam nepojdem ] .Ale je to riadny business vymena tych autoskiel, sa to tam toci jak na STK, treba sa objednavat.....
ja mam cele auto poistene, ale v hlave riesim kto urobi lepsiu robotu, dokonca mi technik povedal ze kedysi si ich objednavali autorizaky ktore na tom ryzovali

29.10.2013 22:22 - Re: oprava poškozeného skla 2630949
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
V zorném poli řidiče se nesmí opravovat sklo lepením,jinak já jsem nechal dát pilkington s dešovim senzorem v neznačkovém,ale mnou už párkrát navštíveném servisu na výměnu skel,vešel jsem se do 10ti,zaplatila pojištivna,stálo mě to 500kč za spoluůčast,kdybych jel do pojišovnou vybraného servisu,spoluůčast bych neplatil,ale bylo by to dražší,nevešel bych se do té desítky,na které to mam pojištěné,tudíž jsem nějakou kažku zachránil a jsem i sodvedenou prací a sklem spokojen.

|< < 1 2 3


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator