Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Výměna předních světlel / C5 III
29.04.2013 08:49 - Výměna předních světlel / C5 III 2573239
Roozena
Město: Pragl, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 375

99 Poslat soukromou zprávu
Dotaz - pokud by někdo věděl, či alespon tušil. Kolega v práci má C5 III vybavenou normálními světlomety se žárovkami. Mě se doma válej po výměné natáčecí bixenony z téhož modelu. Jeho auto je v tom podstatném sektoru výbavy totožné - tedy má stejný motor (103kW Hdi) a H3+ Nemá sice exclusive, ale to by by tam měl rovnou xenony že... A modří tuší, kam povede můj dotaz - dali by se přehodit lampy? Uvažuji tak, že díky H3+ má auto všechny potřebné informace k dispozici - tedy korekční signály pro naklápění i natáčení paprsku světlometu. V Lexii jsem koukal, že je volitelná položka standart lampa/bixenon... Dáváme tomu nějakou šanci to rozdejchat?... Na weekend měl půjčené moje auto, páč jsem mu předělával muziku a je z těch natáčecích xenonů trochu počůranej, tak by mohl mít vánoce no...

29.04.2013 09:01 - Re: Výměna předních světlel / C5 III 2573241
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Roozena napsal(a):
Dotaz - pokud by někdo věděl, či alespon tušil. Kolega v práci má C5 III vybavenou normálními světlomety se žárovkami. Mě se doma válej po výměné natáčecí bixenony z téhož modelu. Jeho auto je v tom podstatném sektoru výbavy totožné - tedy má stejný motor (103kW Hdi) a H3+ Nemá sice exclusive, ale to by by tam měl rovnou xenony že... A modří tuší, kam povede můj dotaz - dali by se přehodit lampy? Uvažuji tak, že díky H3+ má auto všechny potřebné informace k dispozici - tedy korekční signály pro naklápění i natáčení paprsku světlometu. V Lexii jsem koukal, že je volitelná položka standart lampa/bixenon... Dáváme tomu nějakou šanci to rozdejchat?... Na weekend měl půjčené moje auto, páč jsem mu předělával muziku a je z těch natáčecích xenonů trochu počůranej, tak by mohl mít vánoce no...


Nevím přesně jak na C5III ale základní rozdíl u všech s kterými jsem přišel do kontaktu je ten že normál lampy mají jeden konektor a xenony dva - nehledě na to že xenony mají ještě vlastní počítač(krabičku) pod držákem aku s asi 20pinovým konektorem- vede do hlavního svazku a kam všude je to rozvedené? do comu,giroskopu a BSI určitě - pochybuji že to má přípravu a tohle bude základní problém - podle mne neřešitelný jednoduchou cestou(spíš žádnou) nehledě že C5 III nemá jako I a II přední,prostřední a zadní svazek , ale jeden předek až zadek. Asi smolík.
Opačně asi nebude problém(z xenonů na obyč - zapojit co se dá a deaktivovat v diag.)

29.04.2013 12:49 - Re: Výměna předních světlel / C5 III 2573310
Ladman
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III 2.0i 16V 143k (103kW) Tourer ExclusivePočet příspěvků: 489

99 Poslat soukromou zprávu
ani exclusive X7 nemusí nutně mít xenony, viz třeba moje auto. A jsem za to rád, čeká mne výměna jednoho prasklého světlometu, nový VALEO jsem sehnal za 3.800,-, kdyby to byl xenon, tak počítám tak 15.000,- a víc.

01.05.2013 23:45 - Re: Výměna předních světlel / C5 III 2574432
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
priznam sa ze som to neriesil este, ale myslim si ze to mozne nejako bude (co zasa ale nejako mozne nie je )
ked mi zostane chvila skusim pozret ako to tam presne je ...

01.05.2013 23:59 - Re: Výměna předních světlel / C5 III 2574437
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
priznam sa ze som to neriesil este, ale myslim si ze to mozne nejako bude (co zasa ale nejako mozne nie je )
ked mi zostane chvila skusim pozret ako to tam presne je ...


No xenony tam dáš-svítit budou,ale jak zapojíš jednotku xenonů(ovládání natáčení do stran) a kde vezmeš kabelហk té jednotce ( je tam snad dvacet drátů svedených do hlavního svazku a do lamp)

02.05.2013 00:47 - Re: Výměna předních světlel / C5 III 2574472
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
neviem ako je to presne s X7, mam dojem ze tam jednotka uz nebola, preto hovorim ze si to musim pozret

02.05.2013 01:05 - Re: Výměna předních světlel / C5 III 2574478
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
neviem ako je to presne s X7, mam dojem ze tam jednotka uz nebola, preto hovorim ze si to musim pozret


.link.
.link.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator