Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Funkce parkovacícho asistentu
17.03.2010 21:04 - Funkce parkovacícho asistentu 1806956
Tony
Město: Tlučná, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 3
99 Poslat soukromou zprávu
Vlastním C5II, který má v zadním nárazníku parkovací senzory. Na palubní desce ale není tlačítko na jejich aktivaci (pokud musí být), při zařazení zpátečky se neozve pípnutí, které by mělo signalizovat jejich činnost a když na displeji navolím "parking assistance", tak na tento nápis se s joystikem nedostanu (nedám ho do rámečku). Je za těchto okolností možné nějak parkovací asistent aktivovat, nebo je možné že auto ho nemá a je zde jen zadní nárazník s neaktivními senzory?

17.03.2010 21:09 - Re: Funkce parkovacícho asistentu 1806958
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
rucne to neaktivujes, deaktivacia PA na palubke neni

v c5 2 sa robilo 8 a 4 senzory, ak mas len tie 4 moze byt ze ten na displayi nebude zobrazovat nic
inak ti pipaju alebo nie?

17.03.2010 21:14 - Re: Funkce parkovacícho asistentu 1806959
Jeffrey
Město: Praha 9 Černý Most I, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 286

99 Poslat soukromou zprávu
Tony napsal(a):
Vlastním C5II, který má v zadním nárazníku parkovací senzory. Na palubní desce ale není tlačítko na jejich aktivaci (pokud musí být), při zařazení zpátečky se neozve pípnutí, které by mělo signalizovat jejich činnost a když na displeji navolím "parking assistance", tak na tento nápis se s joystikem nedostanu (nedám ho do rámečku). Je za těchto okolností možné nějak parkovací asistent aktivovat, nebo je možné že auto ho nemá a je zde jen zadní nárazník s neaktivními senzory?

určitě nemᚠdole na panelu tlačítko P((( ? Jinak si uprav profil vozu. Dle r.v. 2001 a navi VDO mᚠC5 I a halogeny s ostřikem, to se také moc nevidí

17.03.2010 21:16 - Re: Funkce parkovacícho asistentu 1806960
Mahony
Město: Praha-Lhotka, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 373

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tony napsal(a):
Vlastním C5II, který má v zadním nárazníku parkovací senzory. Na palubní desce ale není tlačítko na jejich aktivaci (pokud musí být), při zařazení zpátečky se neozve pípnutí, které by mělo signalizovat jejich činnost a když na displeji navolím "parking assistance", tak na tento nápis se s joystikem nedostanu (nedám ho do rámečku). Je za těchto okolností možné nějak parkovací asistent aktivovat, nebo je možné že auto ho nemá a je zde jen zadní nárazník s neaktivními senzory?

A jsi si jistej že ten parkovací asistent vůbec máš,já mám v nárazníku takový kulatý záslepky protože tam žádný senzory nemám.Nemᚠto taky tak?

17.03.2010 21:17 - Re: Funkce parkovacícho asistentu 1806961
najk
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1537

99 Poslat soukromou zprávu
taky jsem si myslel, že mám PA - nemám, pouze špunty v zadním nárazníku

17.03.2010 21:27 - Re: Funkce parkovacícho asistentu 1806963
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
prosim ta a ake mas auto?
podla toho popisu co mas v profile mas neexistujuce auto
posli mi vin nech to pozreme a troska objasnime

10.01.2013 13:47 - Re: Funkce parkovacícho asistentu 2538186
Stancek
Město: Kostice, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 9

99 Poslat soukromou zprávu
Stejný problém. senzory v předním i zadním nárazníku. Tlačítko na aktivaci předních (P))))), kabely jdou z čidel ve předu i v zadu, ale žádné pípnutí při zpátečce a při stlačení tlačítka pro aktivaci předních se tlačítko ani nerozsvítí. Diagnostika mi chybu nehlásí... Co může být za problém?

10.01.2013 14:35 - Re: Funkce parkovacícho asistentu 2538197
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
tlacitko na pristrojovke vypina / zapina cely asistent

po zaradeni spiatocky sa ti na displayi znazorni auto, vtedy vies ze to je ok

ak je tam nejaka chyba, hodi to na display hlasku parking asistance faulty a automaticky to deaktivuje do dalsieho nastartovania, ked to hodi zasa danu hlasku - potom v diagnostike zistis co je vo veci


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator