Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Vlhko mezi pedálama a sedačkou řidiče.
17.12.2012 20:37 - Vlhko mezi pedálama a sedačkou řidiče. 2531301
kotysek
Město: Mohelnice, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 9
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj C5kaři. Už v létě jsem si všiml, že mám nějaké vlhko pod nohama. Vydělal jsem gumové vaničky při vysávání a čištění a najednou mě zarazilo, že je tam vlkost. Okamžitě jsem zkusil i stranu spolujezdce a nic. Vlkost byla zvláštně mastná. Jel jsem za kamarádem na zvedák a dívali jsme se zespodu auta jestli tam někde něco neprosakuje. Říkal mi, že není možný aby byla do kabiny zespod díra. Že to musí být někde špatný těsnění. S přítelkyní jsme to v létě sušili a zdálo se, že je to ok. A nějak jsem to neřešil. Ale dnes jsem vyhazoval bordel z těch vaniček a šáhnu a mokro. Ale takový, jak kdybych šahal na mokrou utěrku. Teď s tím asi nic moc neudělám. Ale hned jak to půjde na jaře, tak chci zjistit příčinu. Takže mě asi čeká oddělání sedaček a koberce a bůhví čeho všeho ještě abych našel odkud se to mokro bere. Přitom od šlapek pedálu nahoru žádná vlhkost není. Vůbec si nevím rady. Prosím o každou radu, návod jak odstrojit vše, co mi překáží k tomu abych zjistil, čím je to způsobený. Mám z toho hrůzu už teď. A chci mít alespoň představu co všechno mě čeká odstrojit, na co si dát pozor a kde jsou jaký finty. Díky moc za případný rady. Ahoj, a Vám to houpe.

17.12.2012 22:32 - Re: Vlhko mezi pedálama a sedačkou řidiče. 2531329
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
sedacky nic neriesia, pod nimi nic neni, ani pod kobercom

to co citis je presne ako hanz pise najskor niekde presakujuca chladiaca kvapalina
trubky a hadice vidis v podstate bez akehokolvek odstrajania, baterku, svietit a sahat

neubuda ti voda?


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator