Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Nefunkční DO autorádia RD3
25.10.2012 20:13 - Nefunkční DO autorádia RD3 2515306
quattrop
Město: Česká Bělá, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 111
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj, mám autorádio R3 (RT2?) a navigačku VDO. Dneska mi zničeho nic přestalo fungovat jeho DO. Respektive, nereaguje na žádné tlačítko DO, kromě hlasitosti. Ale když zmáčknu hlasitost, na displeji se sice objeví ukazatel hlasitosti, ale rádio se hned vypne. Radio jinak během ovládání přímo na panelu funguje normálně. Setkal jste se s tím někdo. Kde kdyžtak pátrat? Doufám, že to nenaznačuje nějaký jiný problém na BSI apod.

Díky za reakce.

26.10.2012 20:16 - Re: Nefunkční DO autorádia RD3 2515569
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
VDO - mozno pociatok odchadzajucej telematiky?

26.10.2012 22:06 - Re: Nefunkční DO autorádia RD3 2515626
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2406

U??vate? Poslat soukromou zprávu
quattrop napsal(a):
Ahoj, mám autorádio R3 (RT2?) a navigačku VDO. Dneska mi zničeho nic přestalo fungovat jeho DO. Respektive, nereaguje na žádné tlačítko DO, kromě hlasitosti. Ale když zmáčknu hlasitost, na displeji se sice objeví ukazatel hlasitosti, ale rádio se hned vypne. Radio jinak během ovládání přímo na panelu funguje normálně. Setkal jste se s tím někdo. Kde kdyžtak pátrat? Doufám, že to nenaznačuje nějaký jiný problém na BSI apod.

Díky za reakce.

Nejjednodušší někde půjčit to DO a odzkoušet. A popř koupit nový-někde jsem ho viděl kolem litru.A myslím,že přes diag jdou ta tlačítka i vyzkoušet.Jednoduše potvrdíš/vyloučíš...Aspoň pro začátek.

11.11.2012 15:30 - Re: Nefunkční DO autorádia RD3 2520647
quattrop
Město: Česká Bělá, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 111
99 Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
VDO - mozno pociatok odchadzajucej telematiky?


No, to by mě teda opět potěšilo, tu už jsem vloni měnil... Každopádně to už teď nedělá, bylo to zatím jen ojedinělá anomálie a doufám, že u toho to zůstane

Každopádně díky za reakce...


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator