Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá....
|< < 1 2
14.03.2012 15:40 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458782
felix81
Město: Praha, Auto: C8 2.2 HDi 94kwPočet příspěvků: 292

99 Poslat soukromou zprávu
Najku mě šlo o to že když za mnou jede, tak vidí mojí SPZ. Dneska neni problém si přes dispečera zjistit vše o mém autě díky SPZ. To vše zvládne spolujezdec za jízdy. Hledanej nejsem, auto kradený neni, jaksi postrádám smysl toho, že mě zastaví jen kvůli kontrole dokladů. Ano, nepustím chodce na přechodu, pojedu na červenou, někoho ohrozím atd atd. Tak pak pochopím, že mě zastaví. Jinak při dnešní technologii komunikací se mi ztrácí smysl zbytečného zdržování kvůli kontrole.
Proboha Najku a v jaké době si dělal policajta?? A kde?? Dyk jseš snad bejvalej šífák ne??

14.03.2012 16:46 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458794
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
felix81 napsal(a):
Najku mě šlo o to že když za mnou jede, tak vidí mojí SPZ. Dneska neni problém si přes dispečera zjistit vše o mém autě díky SPZ. To vše zvládne spolujezdec za jízdy. Hledanej nejsem, auto kradený neni, jaksi postrádám smysl toho, že mě zastaví jen kvůli kontrole dokladů. Ano, nepustím chodce na přechodu, pojedu na červenou, někoho ohrozím atd atd. Tak pak pochopím, že mě zastaví. Jinak při dnešní technologii komunikací se mi ztrácí smysl zbytečného zdržování kvůli kontrole.
Proboha Najku a v jaké době si dělal policajta?? A kde?? Dyk jseš snad bejvalej šífák ne??



A jak zjistí, že v tom tvým autě sedíš ty? Bejt takovýhle jasnovidci, tak by to bylo super. A dejchnout dostaneš z vokýnka do vokýnka v 50km/h nebo při stání vedle sebe na křižovatce?
Možná by bylo lepší na rok zrušit veškerou kontrolu dopravy na silnicích, nevyhazovaly by se zbytečné peníze za ty darmožrouty, co buzerujou slušné řidiče. Jezdilo by se v kradenejch autech, bez řidičáků a minimálně s jednou promilí. Havrani by skákali 3metry do vzduchy, že maj plný pytle. No byla by to prostě značka ideál. už se na to těším.

14.03.2012 18:06 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458800
felix81
Město: Praha, Auto: C8 2.2 HDi 94kwPočet příspěvků: 292

99 Poslat soukromou zprávu
houuuuuu to je moc do extrému.
Čoveče to nezní vůbec blbě. Ale rok je moc dlouhá doba. Stačili by na zkoušku dva dny, aby se vidělo co to provede. Jen tak ze zajimavosti. Ale mám pocit že by lidi místo aby si vážili že je nehlídá bedlivé oko zákona pěkně zvlčili.
Je fakt, že bych velice rád uvítal kdyby všude byli hlídky s radary a hlídali rychlost. Už se taky těším jak na jaře vyjedou zbrusu nové passaty a ty staré půjdou do šrotu.

14.03.2012 19:03 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458833
najk
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1537

99 Poslat soukromou zprávu
felixi, no pár let mám za sebou, od roku 77 u plavby do 91 pak ve službách vlasti a terazky opět u vody akorát že u potěru. Jinak v Evropě trochu jiný přístup, zvyk, postup, tradice než v Americe, tam staví opravdu jen když si spáchal, tady se staví normál kdykoliv a kdekoliv jen tak, že je prostě akce - včetně v SRN, v A o Balkánu ani nemluvím. Buzeraci nevymýšlí poldové na ulici, ale ti blbci z prezídia co vymýšlí metodické pokyny, závazné pokyny, rozkazy a vyhlašují akce na měření rychlosti a alkohol atd. No a další exoti pod nima to dovádějí k další dokonalosti a určují stanoviště pro hlídky a kolikráte tam, kde není možnost odstavit bezpečně jak policejní, tak stavěné vozidlo, na místě, kde 100 let nebyla dopravní nehoda a tak dále a tak dále ...

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator